Skocz do zawartości

BMW on-line - nie działa


kal800

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jak zmusić do funkcjonowania to coś? Wchodzę w BMW services - BMW on-line i pojawia mi się błąd, że nie ma zasięgu sieci GSM podczas gdy mam sparowany telefon i po wyjściu z tego menu mogę zadzwonić do kogo chce....

 

Jakieś sugestie?

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakim telefonem się parujesz? ja się zastanawiam czy to nie przez to, że iphone nie działa jako modem...

 

u mnie objaw jest taki - jak próbuję wejść na BMW on-line to się pojawia ostrzeżenie o wprowadzaniu danych podczas jazdy, jak potwierdzam, to pojawia się błąd że nie ma sieci GSM. Co ciekawe przy wchodzeniy w tą zakładkę (BMW on-line) znika ikonka zasięgu sieci GSM.

 

Takie pytanie - co jest na tym BMW-on-line? Czy warto w ogóle o to walczyć?

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oddzielną kartę w telefonie samochodowym(i myślę że tu tkwi cała sprawa)więc się nie paruje.Jesli natomiast chodzi o przydatnośc tej funkcji to jestem zdania że jesli auto jest wyposażone w dany gadżet to warto z tego korzystac.Nie miałem czasu aby dokładnie pobawic się tą funkcją ale pierwszy obraz po włączeniu to grafika która przedstawia pogodę miejsca w który się znajdujesz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oddzielną kartę w telefonie samochodowym(i myślę że tu tkwi cała sprawa)więc się nie paruje.Jesli natomiast chodzi o przydatnośc tej funkcji to jestem zdania że jesli auto jest wyposażone w dany gadżet to warto z tego korzystac.Nie miałem czasu aby dokładnie pobawic się tą funkcją ale pierwszy obraz po włączeniu to grafika która przedstawia pogodę miejsca w który się znajdujesz :D

 

Petersen napisz z jakiego roku ta twoja E60, bo moja z 2004 na pewno nie ma takiej funkcji o jakiej piszesz (pogoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oddzielną kartę w telefonie samochodowym(i myślę że tu tkwi cała sprawa)więc się nie paruje.Jesli natomiast chodzi o przydatnośc tej funkcji to jestem zdania że jesli auto jest wyposażone w dany gadżet to warto z tego korzystac.Nie miałem czasu aby dokładnie pobawic się tą funkcją ale pierwszy obraz po włączeniu to grafika która przedstawia pogodę miejsca w który się znajdujesz :D

 

Petersen napisz z jakiego roku ta twoja E60, bo moja z 2004 na pewno nie ma takiej funkcji o jakiej piszesz (pogoda).

moja jest z 2005 .Ta prognoza pogody (chyba na najbliższe 5 dni o ile dobrze pamiętam)przypuszczam że załącza się po inicjacji dlatego że tak ustawił to sobie poprzedni właściciel i myślę że u Ciebie też to jest,kwestia poświęcenia czasu i ustawiania tej funkcji(a co u Ciebie wyświetla po uruchomieniu bmw on line)

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon professional w aucie i tylko z niego korzystam, a jeśli chodzi o BMW online to nawet nie wiem gdzie tego szukać, mam coś takiego jak BMW Services ale tam nic nie ma.

witam

bmw on line powinno byc gdzieś z zakładkach obok bmw service,jeśli tego nie ma to widocznie nie masz tej funkcji(chyba że słabo szukasz)

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce Settings mam BMW services i jak tam się wejdzie to jest napisane, żeby services enable(curretly no services enabled), po wciśnięciu(potwierdzeniu) system coś tam szuka (jest nawet pasek realizacji) i w końcu nic nie znajduje i wyświetla się napis contact BMW service, po potwierdzeniu łączy się z moim serwisem i tyle.

Tutaj jest hierarchia menu w idrive http://www.e60.net/information/idrive/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakim telefonem się parujesz? ja się zastanawiam czy to nie przez to, że iphone nie działa jako modem...

 

Nie wiem czy ta funkcja działa po sparowaniu z telefonem, ale jedno jest pewne- nawet gdyby działała to nie z iPhonem.

BT w iPhone jest dla mnie z niezrozumiałych powodów ograniczone tylko to obsługi zestawów głośnomówiących/słuchawek BT. Nie ma możliwości transmisji innych danych przez BT, np. wysłania zdjęcia itd.

 

Spróbuj z innym telefonem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce Settings mam BMW services i jak tam się wejdzie to jest napisane, żeby services enable(curretly no services enabled), po wciśnięciu(potwierdzeniu) system coś tam szuka (jest nawet pasek realizacji) i w końcu nic nie znajduje i wyświetla się napis contact BMW service, po potwierdzeniu łączy się z moim serwisem i tyle.

Tutaj jest hierarchia menu w idrive http://www.e60.net/information/idrive/

witam

z tego co się orientuję BMW services to funkcja którą uruchamia się przez wykupienie czegoś w rodzaju abonamentu chyba u danego dilera(raczej nie dostepna u nas w kraju,ale nie dostałem 100%wej odpowiedzi),natomiast BMW on line jest w Communication

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.