Skocz do zawartości

Kontroli się świecą i nie kręci rozrusznik :(


bmwfan89

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrolki "świecą", czy "ledwo świecą"? Może akku jest na tyle padnięty, że mocy wystarcza na elektronikę/kontrolki, ale do ruszenia rozrusznika już nie... A czy "cyka" Ci elektromagnes od rozrusznika jak przekręcasz kluczyk?

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przygasają to znaczy, że aku jest ok jeżeli jest ok to podnieś maskę i popukaj w niego a najlepiej niech 1 puka czymś a Ty staraj się odpalić jak chwyci to masz przyczynę. Zapewne się zawiesił niefortunnie. Też tak miałem i nie chciało mi się wierzyć :) zgasiłem auto i szczotki ustawiły się tak, że rozrusznik nawet nie drgną, kompletna cisza. Impreza zakończy się wymianą szczotek i bendiksa (czy jak się to pisze:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ta podpowiedź wyda się ironiczna, ale taka nie jest. Jeśli masz automatyczną skrzynię biegów to sprawdź czy położenie lewarka nie jest przypadkiem na D lub R wtedy nie zakręci rozrusznik a kontrolki będą świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ta podpowiedź wyda się ironiczna, ale taka nie jest. Jeśli masz automatyczną skrzynię biegów to sprawdź czy położenie lewarka nie jest przypadkiem na D lub R wtedy nie zakręci rozrusznik a kontrolki będą świeciły.

 

Tu nie ma mowy o ironii... Wysłałem kiedyś ojca moim Civic'iem po zakupy. 2 km bez korków, a wrócił dopiero po 2 godzinach... Pytam go co tak długo, a on od razu mięsem na moje autko: że raz pali, raz nie pali, że mu zgasł i nie mógł odpalić... A to była wersja US z manualem i jak się nie wciśnie pedału sprzęgła do podłogi to nie ma mowy o odpaleniu...

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.