Skocz do zawartości

Po liftingu- montaż ringów CCFL


coboss730d

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie już zamówiłem ringi i najprawdopodobniej w sobotę popołudniu zacznę zabawę :) Chciałem czekać do wiosny ale nie mogę wytrzymać bez majsterkowania przy aucie :D

 

Ktoś już montował takie ringi do E38 po liftingu?

Jakieś uwagi, spostrzeżenia czy pomysły itd mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :) wiem, że było ale nie do E38 po lifcie ;) do tego auta ciężko znaleźć nawet fotki. Jak wszystko będzie gotowe to zrobię ładną galerię a może nawet i jakiś filmik na youtube trafi :)

 

 

To bardzo dobry pomysł :) jestem zaa :)

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro porobię fotki z demontażu reflektorów i ich rozbiórki, wszystkich uwag i zastrzeżeń postaram się nie zapomniej póki co mam auto w garażu bo jakiś *&^%%^$*(*&* ... burak z allegro nie dość, że mnie zapewniał, że jego ringi pasują do mojego BMW to w dodatku (chciałem mieć pewność) zmierzył je i podał mi złe wymiary!!! To jaką dzisiaj miałem nerwicę nikt nie musi zgadywać, koleś zmierzył ringi tylko w pionie (węższa strona) a nie w poziomie! Podał mi wymiar więc stwierdziłem, że jest wporzo. Gdy rozpakowałem rogi i chciałem się zabrać za montaż okazało się, że są ok 1cm za szerokie! Nie było możliwości ich założenia a w dodatku kłócę się ze sprzedającym, że ma mi przelać koszt kuriera oprócz ceny jaką dałem za same ringi. Bezczelny typ! Jego nik to ymek_and_papa nie kupujcie u niego bo jest ściemniacz a ludzie którzy u niego pracują są na prawdę cofnięci... Nie będę nawet z nim walczył o koszta odesłania paczki bo to już wyśle DPD na własny koszt ale resztę uzasadnienie żądam już nie mówę o straconym czasie i nerwach.

 

Jedyny sprzedawca tego w Polsce (do E38 po lifcie) niestety ale swoje aukcje zamieszcza w dziale TUNING więc nie mogłem go odnaleźć niestety on mnie utwierdził od razu, że do tego auta muszą być specjalne riongi i mam się nie dać nabrać. Szkoda, że za późno :/

 

Wracając do lamp... rozbiórka jest banalnie prosta tak samo jak demontaż reflektorów wyjątkiem jest odkręcenie 2 śrubek pod reflektorem. Jest strasznie ciężko do nich dojść i do tego jest potrzebny cienki długi śrubokręt w kształcie gwiazdy (nie wiem jak się fachowo nazywa taka końcówka)

 

Heh a ten efekt gdy się je oczyści i wyszoruje ładnie szybki... MAX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trwają. Znalazłem genialny sposób na przeróbkę lamp. efekt jest oszałamiający a na pomysł nie wpadł do tej pory nikt, by najmniej nikt się tym nie podzielił ani sprzedającym ani posiadaczom E38 po liftingu.

 

Zamieszczam pierwsze foto. Relacja z montażu oraz pełen opis wszystkiego postaram się zamieścić jeszcze w ten weekend!

 

http://images27.fotosik.pl/321/e4d9f4279e251c95med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok praca zakończona :)

Efekt: nie da się opisać :D

 

Powiem tak cieszę się jak dziecko które po raz pierwszy w życiu dostało wielki zestaw klocków LEGO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Sporo pracy, a najlepsze jest to że wcisnąłem w klosze te ringi do E38 PRZED LIFTEM!!! Te po lifcie to straszna wieś i chciałem już zrezygnować zupełnie z ringów gdyby nie pewien wypadek po którym wpadłem na to jak zamontować ringi z zestawu do E38 przed liftem do tego efekt wizualny jest taki, że reflektor wygląda 100% nowocześnie. Można powiedzieć, że odmłodziłem auto o 8 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dostałem bana jak zwykle.

 

Przykro mi ale już nie mam ochoty być członkiem tej społeczności. Mimo wszystko miałem okazję po rozmawiać tutaj z wieloma sympatycznymi ludźmi i cieszę się, że miałem okazję Was poznać.

 

PS. Jeżeli ktoś kiedyś będzie zainteresowany montażem ringów w niestandardowy ale piękny i efektowny sposób to proszę o kontakt na coboss@op.pl chętnie pomogę. Być może wkrótce instrukcja wraz z galerią zaistnieje na jakimś konkurencyjnym forum lecz na pewno nie tutaj.

 

Pozdrawiam coboss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.