Skocz do zawartości

POMOCY ! problem z jazdą


remikalisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj odebralem moje e36 od mechanika (wymieniony wysprzęglik) , wszystko bylo ok , jednakze po kilku godzinach byl problem z odpaleniem , na benzynie dochodzi do 200 obrotow i momentalnie gasnie , jak przelaczam na gaz to ( najpierw beznyzna ) chodzil dobrze lecz jak krecilem do 2000 obrotow zeby sie gaz zalaczyl momentalnie gasl , kilka razy probowalem i nic po chwili uslyszalem dziewne glosne pukniecie pod maska i poczulem dziwny zapach ;/ :| pozniej na gazie kilka metrow jakos przejechalem ale gasl co chwile .. Nie wiem co jest grane ?..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada zmień mechanika :cool2: popatrz morze jakiś wężyk spadł , jaki masz gaz ,jeśli zwykły morze se strzelił jak go twój mechanik wecował :!: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm najgorsze jest to ze ledwo co po wymianie wysprzeglika a juz sa wariacje najcieszylem sie dobra jazda zaledwi 30 min ... po czym zostawilem auto pod szkola a po szkole wlasnie jak chcialem odjechac zaczely sie problemy ... ;/ wogole dziwi mnie to dlaczego jak teraz przelaczam na sama benzyne wogole mi nie chce odpalic tylko dochodzi do 200 obrotow i po sekundzie gasnie .. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz może urządzenie które zapobiega uszkodzeniu przepływomierza przy wystrzale gazu?jeśli tak to sprawdź czy czasami gumka nie spadła z niego i nie łapie lewego powietrza!jeśli nie to może jeszcze krokowy od gazu siadł, ale w sumie na bęzynie powinien wtedy chodzic:(
(OO( )( )OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie gdzies lewego powietrza typowe objawy sprawdz caly dolot i wszystkie podcisnieniowe przewody. Gdy ktos nieostroznie demontuje pochłaniacz par paliwa lubi sie ułamac plastikowe kolanko przy nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.