Skocz do zawartości

E[xx] Tanie czesci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Mam pytanie odnosnie czesci zamiennych Bo czasami sa sytuacje ze nie mozna dostac niektorych czesci do BMW w sklepie gosc mowi ze dopiero bedzie dzwonil do BMW i zamawial gdzie wy kupujecie takie czesci ?? zeby bylo taniej i szybciej ?? Chodzi mi oczywiscie o dobrej jakosci czesci. I o wysylke
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Praktycznie każda hurtownia motoryzacyjna lub większy sklep ma dostęp do części ale i tak nie da się w ten sposób kupić wszystkiego. Są takie rzeczy w szczególności dotyczące wszelkich plastików, osłon, kołków itd itp które kupisz tylko w serwisie. Zazwyczaj ściągają towar w 24h są takie firmy w których jak rano zamawiasz to na popołudnie już mają do odbioru.
Opublikowano

www.autoczesci.autosowa.pl polecałem już na forum. Rewelacyjne ceny. Uczciwość i rzetelność, mają bardzo dobrą wiedzę i potrafią szczerze doradzać do tego kurier DPD za pobraniem za 25zł sprawiają, że są bardzo godni polecenia. Części zamawiam tylko oryginalne lub zamienniki producentów robiących je na pierwszy montaż (np. TRW w zawieszeniu)

 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
www.autoczesci.autosowa.pl polecałem już na forum. Rewelacyjne ceny. Uczciwość i rzetelność, mają bardzo dobrą wiedzę i potrafią szczerze doradzać do tego kurier DPD za pobraniem za 25zł sprawiają, że są bardzo godni polecenia. Części zamawiam tylko oryginalne lub zamienniki producentów robiących je na pierwszy montaż (np. TRW w zawieszeniu)

 

Pozdrawiam

 

O to mi chodzilo WIEEELKIE DZIEKI Pozdrawiam

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
  • Autor
www.autoczesci.autosowa.pl polecałem już na forum. Rewelacyjne ceny. Uczciwość i rzetelność, mają bardzo dobrą wiedzę i potrafią szczerze doradzać do tego kurier DPD za pobraniem za 25zł sprawiają, że są bardzo godni polecenia. Części zamawiam tylko oryginalne lub zamienniki producentów robiących je na pierwszy montaż (np. TRW w zawieszeniu)

 

Pozdrawiam

 

O to mi chodzilo WIEEELKIE DZIEKI Pozdrawiam

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
I jak zakupy?? Zaskoczyli Cię tak pozytywnie cenami jak mnie? :) Mają wszystko ściągają na zamówienie nawet części jakich nie dostanie się w ASO. Np. filtr odmy u nich kupiłem a na serwisie chcieli mi wcisnąć tylko całą odmę. Oryginalną chłodniczkę oleju dostałem za 400zł gdzie w kilka sklepach internetowych z takimi rzeczami widywałem ceny rzędu 900-1100zł :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.