Skocz do zawartości

nie rowna praca silnika 2l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam ja mam problem nie wiem co jest moj silnik zarowno cieply jak i zimny"dycha" tak jakbym zdjal odme lub korek od wlewu oleju chodzi jak star 200.Obroty nie faluja tylko trzesie nim i wtedy na chwile spadaja.prpsze o pomoc guma od przepl.dobra na 100proc silnik krokowy dobry i czyszczony na gazie jest troszke lepiej ale podobnie.Przy tym slabe ma przyspieszenie bylo lepiej jest to silnik 2ltochyba po regulacji zaworow ale jrszcze raz sprawdzilem na zimnym 0,25 na ssacych i wydech.Jeczcze raz prosze o porade[/b]
Opublikowano
jezeli zawory byly regulowane i dalej tak zdycha to jedyne co mi przychodzi do glowy to wytarty walek rozrzadu....bo ja objaw by wystepowal tylko na benzynie to mozna by obwiniac regulator,pompe paliwa czy wtryski - ale mowisz ze na gazie podobnie :(

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
  • Autor
nie walek to na bank nie dlatego ze w marcu mi walnela glowica i kupilem po regeneracji igle walek byl po szlifie naprade super i krzywki sa bardzo ladne ja mysle ze to cos z podcisnieniem na gazie chodzi dobrze tylko chwilowo wpada w takie glupie obroty ze nim trzesie.i sie muli dopiero po chwili przyspiesza ma wyrazny spadek mocy
Opublikowano
a jestes pewny ze nie lapie zadnego lewego powietrza - widzailem przypadek gdzie kolektor dolotowy byl nie dokrecony i silnik bral lewe powietrze...moze poszukaj nieszczelnosci. Troche tyche wezykow w m20 jest.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
  • Autor
teraz na gazie jest cacy, tylko na benzynie dycha i jak ma napad nieraz na gazie
Opublikowano
  • Autor
juz jest dobrze Sarna, wiesz co bylo, pek mi korek wlewu oleju kapujesz!
Opublikowano
tak :) silniki m20 wlasnie sa z tego znane :) musi byc szczelny korek, bagnet od mierzenia poziomu :) nie moze byc nieszczelnosci na odmie itp :) akurat pod tym wzgledem to wredne silniki.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.