Skocz do zawartości

320d 136 km Prosze o pomoc ! odnosnie odpalania i dogrzania


ryberfisch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie

otoz, moja e 46 2,0d ciezko odpala na mrozie. 2 dni temu naprawiany byl rozrusznik, wymiana szczotek i tulei. Auto wczesniej czasem wogole nie palilo podobno zawieszal sie rozrusznik. Teraz odpala ale dzis przy -5C musial z 4 razy przekrecic zanim odpalil. Akumulator jest nowy. Prosze o porade co zrobic, (mysle ze moga to byc swiece ???????????)

2 problem to dogrzanie auta, wymienilem termostat gdyz nie osiagal temp nominalnej, faktycznie byly ulamane zaczepy na termostacie, teraz dochodzi do temp nominalnej (stoi pionowo na wyswietlaczu) ale dopiero po 15km. Na trasie rowniez jak juz sie dogrzeje stoi pionowo i nie opada, wiec raczej wykluczam termostat, tymbardziej ze jest nowy z ASO. Prosze was bardzo o porade. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby niski koszt, ale w moja bunie przez 3 miesiace wlozylem 2000tys zlotych (wymienilem wszystkie gumy, 2 wahacze poszly do regeneracji, maglownica byla zajechana, nowe tarcze klocki z przodu, termostat, a jeszcze mam cale hamulce z tylu do zrobienia i sprzeglo sie konczy wiec kazdy grosz sie teraz liczy):) Powoli juz trace sily na to auto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany termostat EGR, było milion razy na forum, sprawdź też działanie podgrzewacza, też było na forum. Użyj szukajki :)

 

Miałeś na myśli te niedogrzania czy odpalanie na zimnym z tym zaworem recyrkulacji ?

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany termostat EGR, było milion razy na forum, sprawdź też działanie podgrzewacza, też było na forum. Użyj szukajki :)

 

Miałeś na myśli te niedogrzania czy odpalanie na zimnym z tym zaworem recyrkulacji ?

 

Długie rozgrzewanie.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.