Skocz do zawartości

Problem z pedałem hamulca w 530D automat POMOCY?


KlaQsoN

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc w sprawie pedała hamulca w E39 520D 2001r., mianowicie: Hamulec wciska się do końca i nie odbija??! nie mogę ruszyć ani w przód ani w tył, sprawdzałem płyn ham. i wszystko jest OK, kilka dni wcześniej przy naciskaniu hamulca, dziwnie on bulgotał? a dziś już się wciska i nie odbija, cóż to może być POMÓŻCIE, PORADŹCIE co zrobić?!?

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zbiorniku poza płynem nic nie było, cóz mogę zrobić by było dobrze??

w zbiorniczku nie

w tej komorze gdzie jest serwo i pompa

jak otworki na dole się pozatykają to komora wypełnie się deszczówką

no i masz bulgotanie

ja bym próbował szuszarką do włosów ogrzać serwo bo rozumiem że wody już na dole nie widziałeś

spróbować warto ale kiedyś to opisał jeden z kolegów - woda zamarzła w serwie i je uszkodziła a objawy były takie że pedał był twardy

a jak odmarzło to serwo nie wspomagało hamulca

jedno jest pewne ogrzaniem już nic więcej nie zepsujesz a jedynie jeśli mambrana jeszcze nie uszkodzona możesz pomóc

a jeśli by faktycznie odpuściło to warto by dobrze serwo wysuszyć dalej je grzejąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w 100% masz wodę w serwie,miałem ostatnio to samo.Ja osobiście rozebrałem je i wysuszyłem tylko zwróć uwagę przy składaniu na te gumy aby były szczelnie z powrotem złożone. A i przeczyść sobie od razu te kany aby woda dobrze spływała.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.