Skocz do zawartości

Problem z DSC


syjam23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziala mi dsc.Podlaczylem interfejs(Launch) i wyskoczyl blad czujnika kat skretu kola. I w ziazku z tym:gdzie jest ten czujnik?czy jest konieczna wymiana moze jakies czyszczenie? moze jakas adaptacja pomoze.Przerabial juz ktos ten temat.

 

Pytanie 2:

Drugi blad to Sterownik swiec zarowych.Czy znajduje sie on pod kolektorem dolotowym? jest mozliwa jego naprawa czy tylko wymiana?? jak sprawdzic czy to rzeczywiscie on jest uszkodzony

Edytowane przez syjam23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie robilem zbierznosci nie wiem czy dziala musialbym ssprawdzic ale kontrolki swieca ze nie dziala.Na skanerze Launch pokazuje mi jak skrecam w lewo pokazuje mi stopnie skretu po kolei 1, 2, 3,4.A jak skrecam w prawo to pokazuje 1,2 1455, i dalej 5, 6.takze wnioskuje ze to on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

podjedz na dobry komputer maiałem to samo wywalało mi czujnik skrętu kół, i świeciły się diody pomarańczowe wykrzyknik od ręcznego i dsc-ta na środku,

Ale całe szczęście pojechałem do dobrego magika co zajmuje się buniami i naprawił skasował 150 zł i nic nie świeci i wszystko działa.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zrobic adaptacje tegoz czujnika na Lauch'u i dzial mi juz tez wszystko troche sie podlamalem poniewaz koszt nowego to 680zl

 

A odnosnie drugiego bledu sterownika swiec zarowych uwalone dwie swiece(bardzo sie duzo naczytalem jak to jest ciezko wymienic swiece zarowe ile to jest nagaru jak to sie urywaja i wogole u mnie popuscilem kluczem a reszte w palcach poszly byl tylko nalot na nich zadnego nagaru) i na dodatek sterownik koszt sterownika 370zl i swiec 230zl.Ale juz wszystko jest ok silnik ladnie pali i zanim sie nagrzeje chodzi rowniutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.