Skocz do zawartości

Podłączenie IPODa w e46 e39


plodz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pojawiało się pytanie o podłęczenie IPODa w E46 i chyba też E39. Jeśli ktoś nadal zainteresowany to wyjaśnię jak to zrobić za pomocą DICE Silverline.

 

Bez lutowania - wpinamy kostka w kostkę - i wszystko pięknie śmiga, tytuły i przeglądanie wyświetlają się na wyświetlaczu CD bussines i innych, działa też sterowanie z kierownicy. Itp

 

Pozdrawiam

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DSP nie - tzn moduł jest jeden dla wszystkich wersji, ale do DSP potrzebne są kabelki do instalacji w bagażniku, różni się innymi kablami.

 

Potrzebny byłby Ci kabel http://www.europeanautosource.com/product_info.php?cPath=67_69_135_171&products_id=361 lub w zakładzie audio myślę że by dorobili. W tej wiązce kabli którą mam jest wtyczka która wchodzi do DICE'a and podłączenie w bagażniku - instrukcję które to kable mogę dostarczyć bo widziałem jakiś czas temu instrukcję do tego.

 

Pozdrawiam

Paweł

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie mam takiego Ipoda, ale w opisie mam ze działa z nim również.

Wtyczka jest jednakowa dla nich wszystkich.

 

iPod 3rd Generation

iPod 4th Generation

iPod 5th Generation Video

iPod Color

iPod Photo

iPod mini

iPod 1st Generation nano

iPod 2nd Generation nano

iPod 3rd Generation nano

iPod Classic 80/160 GB

iPod Touch 1st generation

iPhone 2G

 

iPod Classic 80/160/120 GB

iPod 4th Generation nano

iPod Touch 2nd Generation

iPhone 3G

 

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc,

są dwie wersje - jedna gdy nie masz wzmacniacza w bagażniku i druga z takim właśnie wzmacniaczem w bagażniku.

Sam moduł jest taki sam, tylko dołączone kable się różnią.

 

Ja miałem model Business CD ( bez wzmacniacza). Kilka postów wyżej masz link do sklepu gdzie to kupiłem.

 

Instrukcja montażu jest banalna - wykręcasz radio - wpinasz kostkę iso jedną w drugą i upychasz to za radiem. I tyle. Ipod teraz będzie jako niby zmieniarka. Przełączasz sie na niego wciskając Mode na odtwarzaczu.

 

Jak już pisałem to rozwiązanie bardzo dobre na zachowanie fabrycznego radia, sterowanie z kierownicy działa, nazwy utworów wyświetlają się na fabrycznym wyświetlaczu itp.

 

Jeśli chodzi o zamawianie to zamówiłem normalnie na polski adres, troche poczekałem i przyszło. Jeśli dobrze pamiętam, to musisz oclić ten towar, tzn. jak przesyłka dojdzie do PL to dostajesz list z Magazynu Celnego, i trzeba tylko im odpisać o przeznaczeniu towaru i jego cenie itp.

 

Lepszym sposobem jest poproszenie sprzedawcy żeby w wartości produktu wpisał 20 USD.

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL niestety nie wiem.

 

Pozdro

Plodz1

 

bo ja mamcos takiego

S692A CD CHANGER I-BUS PREPARATION Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

 

tak naprawde potrzeba mi tylko audio - in nie musze miec calej funkcjonalnosci ipoda w radio..

masz pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.