Skocz do zawartości

Sygnalizacja dźwiękowa ZAM./OTW auta z kluczyka E46 lift


Rekomendowane odpowiedzi

W instrukcji wyczytalem , ze jest opcja potwierdzenia sygnalem dzwiekowym zaryglowania lub odryglowania samochodu , z kluczyka. Zastanawia mnie to bo ta opcja jest przypisana rowniez do aut bez org. alarmu. Jest napisane, ze ASO BMW moze przypisac takaowa funkcje na zyczenie klienta.

Kto z Was ma taki sygnal ( jesli go aktywowal to za ile?) i jaki to sygnal-opis dzwieku. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja nie mam akurat , ale miałem robić powiedzieli , że aktywują mi dzwiekowy sygnał otwarcia i zamknięcia i automatyczne ryglowanie drzwi po przekroczeniu 5km/h za 180zl(nie w ASO)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji wyczytalem , ze jest opcja potwierdzenia sygnalem dzwiekowym zaryglowania lub odryglowania samochodu , z kluczyka. Zastanawia mnie to bo ta opcja jest przypisana rowniez do aut bez org. alarmu. Jest napisane, ze ASO BMW moze przypisac takaowa funkcje na zyczenie klienta.

Kto z Was ma taki sygnal ( jesli go aktywowal to za ile?) i jaki to sygnal-opis dzwieku. :?:

 

Według Car & Key Memory Settings E38, E39, E46, E52, E53 jest tak opcja

Najprościej ustawić CKM'em lub DIS'em i interfejsem ADS

Ja nie ustawiałem i nie wiem jaki to sygnał (ale muszę spróbować z ciekawości).

 

Tu masz opis CAR&KEY

CAR&KEY

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji wyczytalem , ze jest opcja potwierdzenia sygnalem dzwiekowym zaryglowania lub odryglowania samochodu , z kluczyka. Zastanawia mnie to bo ta opcja jest przypisana rowniez do aut bez org. alarmu. Jest napisane, ze ASO BMW moze przypisac takaowa funkcje na zyczenie klienta.

Kto z Was ma taki sygnal ( jesli go aktywowal to za ile?) i jaki to sygnal-opis dzwieku. :?:

 

Według Car & Key Memory Settings E38, E39, E46, E52, E53 jest tak opcja

Najprościej ustawić CKM'em lub DIS'em i interfejsem ADS

Ja nie ustawiałem i nie wiem jaki to sygnał (ale muszę spróbować z ciekawości).

 

Tu masz opis CAR&KEY

CAR&KEY

nie posiadam zandego sprzetu aby moc zrobic cos w elektronice. mam ryglowanie drzwi po przekroczeniu 5km/h ale po zagaszeniu silnika nie otwiera sie . Dodatkowo otwieranie i zamykanie szyb za pomoca kluczyka, zapalanie oswietlenia wnetrza bez otwierania auta.

I takie spostrzenie, kiedy zamkne auto przy otwartej klapie bagarznika , po czym zamkne klape to kierunkowskazy mrygaja jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam akurat , ale miałem robić powiedzieli , że aktywują mi dzwiekowy sygnał otwarcia i zamknięcia i automatyczne ryglowanie drzwi po przekroczeniu 5km/h za 180zl(nie w ASO)

 

strasznie drogo. Ja za to zapłaciłem w krk 70-80zł (bez sygnału dzwiękowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sz-nie to juz chyba Bońkowskiemu odbiła całkowicie palma.No jak tak dalej bedzie to popłynie bo widze, ze ludzie kupuja nowe BMW a na ramkach tablic rej. maja BMW Krakow, czy W-wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywowalem optyczne mruganie migaczami natomiast dzwiekowe tylko i wylacznie jezeli fabryka zamontowala syrene, jest alarm jest syrena i jest dzwiekowo.

niektore nie mialy alarmu a jednak mialy syrene wtedy tez mozna.

bez syreny dzwiekowo nie bedzie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywowalem optyczne mruganie migaczami natomiast dzwiekowe tylko i wylacznie jezeli fabryka zamontowala syrene, jest alarm jest syrena i jest dzwiekowo.

niektore nie mialy alarmu a jednak mialy syrene wtedy tez mozna.

bez syreny dzwiekowo nie bedzie.

 

Pozdr.

Greg38 przepraszam Cie, ale nie jestesmy "mało rozumni" i kazdy z nas wie, ze jesli jest sygnal dzwiekowy to i musi byc jakis nadajnik. Tak wiec nie widze sensu Twojego postu.

Chodzi o to kto ma ta opcje i jaki to dzwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.