Skocz do zawartości

sygnał otwarcia drzwi


tomaszko15

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz co rozumiesz przez słowo sygnał.

 

W modelach z lepszymi silnikami, z zestawami wskaźników wyposażonymi w CheckControl, podczas jazdy z otwartymi drzwiami, zostanie wyswietlony odpowiedni komunikat.

 

Natomiast w biedniejszych beemkach e34 (w tym Twoja), jedynym "sygnałem" informującym o otwarciu drzwi, jest świecąca się lampka oświetlenia wnętrza. Nie ma żadnych kontrolek, czy czegoś w tym stylu.

 

Czujniki otwarcia masz na zaczepach zamków, sterowane są dziwnie, bo w przeciwieństwie do wiekszości samochodów, nie masą, a plusem :norty:

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc sygnał mam na myśli taki brzęczek podobny do tego w zegarku czy przy niskiej temperaturze i nie wiem co to jest bo kilka razy takowy brzęczek występował ale nie wiem skąd ten dzwięk i nie jest to zegar,ani temperatura niska ani żadne ze świateł .Głowy tym nie będe suszył ale zastanawia mnie co to jest poprostu jest tak,że zabrzęczy jak mu się zachce i nim się zorientuje to już lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelach z Check Control, komunikatowi o jeździe z otwartymi drzwiami towarzyszy też gong ostrzegawczy.

 

Natomiast w Twoim BMW nic takiego nie ma.

Jedyne dźwieki jakie auto moze wydawać, to pozostawienie zapalonych swiateł i otwarcie drzwi kierowcy, wywołujące mocno specyficzny dzwonek :)

Zakładajac, ze masz elektroniczny zegarek z termometrem, możesz usłyszeć również pojedyńczy gong ostrzegajacy o spadku temperatury zewnętrznej poniżej 3stC, oraz chyba? (szczerze nie pamiętam) trzy lub dwu-krotny gong przypominający o zbliżającej się pełnej godzinie.

 

Natomiast przy pełnym OBC usłyszysz jeszcze gong o przekroczeniu ustawionej przez siebie maksymalnej prędkości, oraz gong przy próbie odpalenia auta z wpisanym kodem zabezpieczającym.

 

Nie licząc radia, silnika, szumów powietrza, czy rozmowy pasażerów, nic wiecej we wnętrzu nie usłyszysz :mrgreen:

No chyba że masz dołożone dodatkowe alarmy, immobilisery czy inne wynalazki, wyposażone we własne piszczałki.

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo właśnie Tomek moja wina źle to opisałem ten dzwięk jest nie! w czasie jazdy tylko wtedy kiedy auto jest na postoju kluczyki są w stacyjce i wyłączony jest silnik wtedy on się pojawia (nieraz) a nie w czasie jazdy sorki za zły opis to o ten dzwięk mi chodzi ,tylko dlaczego się pojawia jak mu się zachce :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.