Skocz do zawartości

Tuleje wahacza tył e36 325td


vipior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy mam problem. Mam do wymiany tylne tuleje wahacza. Byłem u mechanika i stwierdził że koszt tuleji nie przekracza 40zł za sztuke. Ale wystraszył mnie co do kosztów i czasu wymiany. Stwierdził że ta wymiana jest dość praco chłonna i kosztowna i w związku z tym wyliczył mi 450zł od strony - sama robocizna. I w związku z tym mam do was pytanie, czy mechanik ma racje? Czy naprawde naprawa jest na tyle skomplikowana i kosztowna? Poradzcie cos bo nie wiem co zrobić:(!!! :modlitwa: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak odkrecasz cztery sryby i jeden koniec wachacza masz na dole wyciągasz starą tuleje wprasowujesz nową i przykręczasz stare sruby ok 1 godziny roboty ja płaciłem 110 zł razem z tuleją od strony

220 zł za dwie strony w tym cena 2 tulei ok 80 zł reszta to cena pracy mechanika wnioski wyciągnij sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie chce być nachalny czy jest możliwośc żebyś mi podał jakieś namiary na tego mechanika? Bo jestem w takiej kropce że nie wiem co robić z tym moim autem:(! Jeszcze teraz jestem w trakcie wymiany pompy paliwa bo mi strzeliła i też tyle wybule że aż serce się kroi! Prosze podaj jakieś namiary na tego mechanika jak możesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniłem tuleje sposobem z bimmerdiy,i nie musiałem ściagać wahacza.Zrobiłem sobie ściągacz,typowa partyzantka ale kosztował mnie 10,50zł.Jedna tuleja zajęła mi 2,5 godz i trochę nerwów.Jedyny ból to-zmieniła się zbieżność tyłu,ale może jeszcze dzisiaj podjadę na diagnostykę.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.