Skocz do zawartości

czy E30?


Igor92

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie chciałbym wszystkich przywitać, jestem nowy. Mam na imię Igor i mam dopiero 16 lat. Pewnie myślicie, że jakiś dzieciak tu się zarejestrował żeby pogadać o "wypasionym tuningu" czy też "drifcie".

Nie, tak nie jest, mam dopiero 16 lat, ale już zaczynam myśleć o samochodzie. Postanowiłem z tatą kupić teraz samochód, i go zrobić jak się należy do czasu aż nie zrobię prawa jazdy. Tak więc, chciałbym aby moim samochodem było kultowe BMW 635 CSI E-24, bez żadnego wiejskiego tuningu, poprostu ładnie zadbane, ładny lakierek, obniżona i jakieś ładne kołeczka do tego, nic wiecej, spoilery itp. wypadaja z gry. Oprócz tego, podoba mi się też BMW 325 Cabrio E-30. Tak jak wyżej, bez zbędnych dodatków, ładne koła z rantem, obniżona, ciemny lakier.

 

Tu też pytanie, jak z częściami do E-24 i w ogóle czy ten model ma jakieś szczególne wady. O E-30 nie pytam, bo moja mama obecnie taką się porusza tylko że nie Cabrio :P

 

A wy które byście wybrali? Wiadomo, E-30-stke łatwiej dostać, a E-24 jeszcze 635 CSI to rzadkość.

 

Chcę mieć ładne, kultowe autko, nie jak reszta młodzieży ktora patrzy tylko na rocznik i jak najwięcej spoilerów.

 

 

Ps. Jeśli nie tutaj umieściłem temat, to przepraszam, proszę o przeniesienie.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa lata do prawka, to ci akurat starczy na remont E24 :D

Moim zdaniem wszystko zależy od twoich (lub rodziców) finansów.

 

E24 to min 30 tys zł, aby wygladało, E30 Cabrio to jakies 15-20tys.

 

Wadą e24 jest korozja, innych raczej nie ma :8)

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przeznaczony na zrobienie samochodu jak się należy to ok. dwa lata, bo dopiero za tyle będe mieć prawko kat. B :P

 

A co do pieniędzy to raczej nie powinno być problemów..

 

Mam jeszcze jedno pytanie, BMW 850

 

Chciałbym się dowiedzieć czy w tym samochodzie jest taki sam silnik jak w 750 E-38 ? Ile on może spalić w takim nadwoziu? Jakies wady ten silnik ma? Takie auto bym chciał w automacie, slyszałem ze w 750 E-38 po 200tys. km skrzynia pada (automatyczna) tylko nie wiem czy to jest to samo..

 

edit: Dużo też czytałem o 840.. wydaje mi się ze 840 była by lepszym rozwiązaniem, ale to wy mi doradźcie, ja się aż tak nie znam :oops: a chce dokonać właściwego wyboru BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w granicach rozsądku, aż tyle forsy nie mam :worried: Przez dwa lata nie powinno być problemów z pieniędzmi na zakup i doprowadzenie auta do dobrego stanu, poźniej tylko ładne felgi, zawieszenie i dobre audio (jeszcze jakiś tłumik dobry, ale to na samym koncu), nic więcej ;) Przez dwa lata może się to zrobi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pięć tysięcy może być trochę mało, jak ktoś ma duże koszty stałe :roll:

(Kredyty, czynsze, benzyna, jedzenie)

 

Ogólnie na e24 potrzeba około tysiąca złotych na miesiąc, nie ważne czy użytkujesz czy jest w remoncie :D

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.