Skocz do zawartości

podswietlenie na pomaranczowo przednich swiatel (diody)


boski chris

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Tak jak koledzy napisali.

Diody pełnią rolę świateł postojowych, ale świecą też przy światłach mijania i długich. W modelach po faceliftingu diody świecą mocniej i pełnią rolę świateł dziennych. Jeżeli po przekręceniu pokrętła świateł diody ci się nie zapalają to albo masz je spalone albo sprawdź bezpiecznik.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:search: temat był i to dosc spory wszystko zalezy od oprogramowania z jakiego kraju auto pochodzi i jaki posiada soft wystarczy jechc do dobrego elektryka i wam wgra odpowiedni soft

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
To jest sprawa odpowiedniego softu. Nie ma sensu szukać przepalonych bezpieczników bo 100% są ok. Jedz do warsztatu gdzie mają pojęcie o BMW i dograją Ci program pomarańczowych ledów. Możesz przy okazji wgrać sobie program świateł dziennych, przydaje się w naszym kraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki że odgrzebuję ale niechce zaśmiecać forum nowym tematem.

Mam pytanie gdyż przestały mi świecić ledy pomarańczowe w przedniej prawej lampie, czy jakoś się je wymienia(wg mnie niebardzo) lub czy jest za nie odpowiedzialny jakiś bezpiecznik.

Jeżeli ktoś coś może pomóc to piszcie, byłbym też wdzięczny za wykaz bezpieczników bo książkę i całą resztę zostawiłem w aucie żony i pojechało sobie daleko.

Oczywiście chodzi o E60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ledy tylko żaróweczka otwórz maskę i odrazu znajdziesz

hej

Otworzyłem maskę i w lampie widać małe albo żaróweczki albo diody a żarówka jaka tam jest to tylko od kierunkowskazu, dwie z diod delikatnie świecą ale bardzo mizernie, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie patrzyłem w katalogu hella i tam reflektory e60 są od 2003 do 2005 i2005 do 2007 czyli wiadomo zmiana 2007 to lift .Ze zdięc niczym się nie różnią ale może jakimiś takimi detalami.Ja mam 2005 i u mnie od początku świeciły się obrysówki i te pomarańczowe brewki.

 

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.