Skocz do zawartości

Pomocy, problem z silnikiem 530D


vivka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy , mam problem z moim BMW 530D.

Zaczeło się od nierównej pracy silnika na luzie i podczas jazdy.

1-sza wizyta w warsztacie - wymiana filtra paliwa, pompy wysokiego ciśnienia, zaworu na listwie Raila.

2-ga wizyta w warsztacie - wymiana wtryskiwacza na drugim cylindrze.

3-cia wizyta - wymiana swiec zarowych.

Objawy cały czas sie ponawiają, do tego auto zaczyna gasnąć na luzie.

4-ta wizyta w serwisie BMW wymiana wtryskiwacza na szóstym cylindrze.

5-ta wizyta w serwisie BMW wymiana wtryskiwacza na czwartym cylindrze.

6-ta wizyta w serwisie BMW zsynchronizowanie wtryskiwaczy, poprawienie podłączeń kostek elektrycznych, diagnoza silnika OK.

Przejechałem 2 tyś kilometrów objawy powróciły z większyn nasileniem.

Ludzie pomóżcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
:shock: :shock: :shock: Dżizas, coś Ty chłopie kupił :duh: ? Dawno jeździsz tą bunią, czy świeży zakup po okazyjnej cenie?? A tak na marginesie to dlaczego zgadzasz co chwilę na wymianę pewnych części skoro to nie pomaga? Tak to za jakiś czas Ci całą bunie wymienią :nienie: Skoro nie pomaga ich (ASO) interwencja to zostaw auto i niech robią do skutku, za stany pośrednie nie dałbym im złamanego grosza. Tak to ja też Ci mogę auto naprawiać, może to, a może tamto, wie Pan sprawdziliśmy to na kompie i z całą pewnością to będzie jednak to :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie powiedzieli,że jesli problem sie powtórzy, to trzeba wymienić całą linie paliwową, to kosztuje 22000 zł. Nie wspomiałem gościowi,że to było wymieniane wcześniej w prywatnym warsztacie bez rezultatu.

 

Betke kupiłem w lutym i przez 3 miesiące było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wyjścia są dwa. Albo zmienić mechanika na bardziej kumatego (trudniejsze), albo sprzedać auto nawet ze stratą i szukać innego :roll: Ja bym się w naprawę nie bawił, bo skąd wiesz co Ci wyskoczy za jakiś czas :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.