Skocz do zawartości

Pomocy, problem z silnikiem 530D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pomocy , mam problem z moim BMW 530D.

Zaczeło się od nierównej pracy silnika na luzie i podczas jazdy.

1-sza wizyta w warsztacie - wymiana filtra paliwa, pompy wysokiego ciśnienia, zaworu na listwie Raila.

2-ga wizyta w warsztacie - wymiana wtryskiwacza na drugim cylindrze.

3-cia wizyta - wymiana swiec zarowych.

Objawy cały czas sie ponawiają, do tego auto zaczyna gasnąć na luzie.

4-ta wizyta w serwisie BMW wymiana wtryskiwacza na szóstym cylindrze.

5-ta wizyta w serwisie BMW wymiana wtryskiwacza na czwartym cylindrze.

6-ta wizyta w serwisie BMW zsynchronizowanie wtryskiwaczy, poprawienie podłączeń kostek elektrycznych, diagnoza silnika OK.

Przejechałem 2 tyś kilometrów objawy powróciły z większyn nasileniem.

Ludzie pomóżcie !

Opublikowano
  • Członkowie klubu
:shock: :shock: :shock: Dżizas, coś Ty chłopie kupił :duh: ? Dawno jeździsz tą bunią, czy świeży zakup po okazyjnej cenie?? A tak na marginesie to dlaczego zgadzasz co chwilę na wymianę pewnych części skoro to nie pomaga? Tak to za jakiś czas Ci całą bunie wymienią :nienie: Skoro nie pomaga ich (ASO) interwencja to zostaw auto i niech robią do skutku, za stany pośrednie nie dałbym im złamanego grosza. Tak to ja też Ci mogę auto naprawiać, może to, a może tamto, wie Pan sprawdziliśmy to na kompie i z całą pewnością to będzie jednak to :mad2:
Opublikowano
  • Autor

W serwisie powiedzieli,że jesli problem sie powtórzy, to trzeba wymienić całą linie paliwową, to kosztuje 22000 zł. Nie wspomiałem gościowi,że to było wymieniane wcześniej w prywatnym warsztacie bez rezultatu.

 

Betke kupiłem w lutym i przez 3 miesiące było wszystko ok.

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Wyjścia są dwa. Albo zmienić mechanika na bardziej kumatego (trudniejsze), albo sprzedać auto nawet ze stratą i szukać innego :roll: Ja bym się w naprawę nie bawił, bo skąd wiesz co Ci wyskoczy za jakiś czas :duh:
Opublikowano
Ja bym szukal innego mechanika a co do sprezedazy to ty sie pozbedziesz problemu ale kupi ja drugi i wejdzie na to forum i ???????? znowu ma sprzedac innemu :jawdrop:
Diesel Forever x5
Opublikowano
  • Autor
Gdzie tu znaleźć dobrego mechaniora od betki ?
Opublikowano
  • Członkowie klubu
W Mag-Pol BIS w Piasecznie tam ci pomogą i nie zedrą z ciebie zbytnio

 

hmm, :naughty:

 

Na Twoim miejscu udałbym się do Raszyna koło Warszawy.

003.jpg
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, może w końcu......

A w Raszynie, nazwa albo adres ?

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Namiary na Raszyn 601 236 410.

 

Jak byś tam był, to napisz jak było.

003.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.