Skocz do zawartości

Wybór silnika do gazu sekwencyjnego


bati88

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przeszukuje forum ale nigdzie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na takie pytanie :

jaki silnik wybrać z R6stek do E36 Coupe?

mam zamiar kupic e36 ale nie wiem jaki silnik, nie chce diesla a na benzyne taką jaką bym chcial mnie nie stac w utrzymaniu. Wiec zastanawiam sie nad załozeniem sekwencji (bo to chyba najlepszy wybor jesli chodzi o LPG).

Pytanie brzmi: 2.0 ; 2,3 ; 2,5 czy 2,8L ?

z tego co czytam to są podzielone opinie. z ktorego silnika bede najbardziej zadowolony? jaki wybrac skoro chce dawac LPG? Na logike 2.0 powinien najmniej palić, ale czesto slysze ze 2,5 czy 2,8 nie wiele wiecej spalają a osiagi są duzo lepsze. Wiec jesli faktycznie mialo by palic te 2L wiecej to chyba przy kosztach gazu nie byl by to taki wydatek.

w sumie na to wszystko bede mial jakies 18 tys.

chce kupic auto w dobrym stanie i z przebiegiem do 150 000 tys km.

dlatego chyba z tymi wiekszymi silnikami moze byc problem zeby sie zmiescic w tej kwocie?

Prosilbym o opinie, rady itp.

Z góry dzięki!

 

P.S. sorry jesli ten temat juz byl poruszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Jeżeli chcesz kupić za granicą to do 2litrów bo wyżej to akcyza jest okropna. Każdy z tych silników dobrze się gazuje a zużycie jest minimalnie wyższe przy większych pojemnościach. Cały dowcip polega na dobrym montażu i na odpowiedniej technice jazdy. Myślę, że budżet jaki przeznaczyłeś na zakup nie da ci wielu możliwości. Pozdrawiam
Szulman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.