Skocz do zawartości

skóra w coupe


jackal79

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

mam mozliwosc kupienia siedzen w skorze i boczkow do mojego auta za cene ok 1500 zl. zalaczam jedno zdjecie niezbyt obrazowe ale tylko takie mam. skore oceniam na stan dobry.

Rzecz w tym ze skora jest koloru popielatego ( zdjecie moze nie odzwierciedlac prawdziewgo koloru) i takiez boczki. z samochodu z ktorego to wyjeto , rowniez kokpit i kosola srodkowa byly jasne , popielate. Nie wiem teraz jak to bedzie wygladac jak zamontuje ta jasna skore i boczki a kokpit i reszta zostanie czarne... :? a moze by ta skore przemalowac na czarno?chce was zapytac o zdanie i czy moze ktos mial podobne doswiadczenia? czy warto:? co myslicie??

 

http://img166.echo.cx/my.php?image=dsc024955lg.jpg

Edytowane przez jackal79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalowac skóre??? Przejęzyczyłeś sie, czy jak?

 

Jezeli uwazasz, ze szara skóra nie bedzie pasowala do czarnej deski, to po prostu jej nie kupuj.

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komplet czarnych skorzanych siedzen z mojego rozbitego E36 Coupe do sprzedania - niedrogo. Gdybys chcial, odezwij sie na PW.

 

EDIT: Juz nieaktualne :)

Edytowane przez Panfil - BMW Klub Polska

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ja u siebie mam półskóre czerwono-czarną. i oprócz siedzeń i boczków mam jeszcze podłoge wyłożoną na czerwono. kokpit i konsole mam czarną-tak było od początku i wygląda to super. nie ma to znaczenia na wygląd że kokpit masz czarny a skóre szarą . uwież mi-napewno będzie ok! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalowac skóre??? Przejęzyczyłeś sie, czy jak?

 

o przemalowaniu powiedzial mi koles ze szrota ktory niby u siebie przemalowal ale tez mi sie nie chcialo w to uwierzyc,

 

witam! ja u siebie mam półskóre czerwono-czarną. i oprócz siedzeń i boczków mam jeszcze podłoge wyłożoną na czerwono. kokpit i konsole mam czarną-tak było od początku i wygląda to super.

 

moglbys podeslac zdjecie. myslalem tez o tym zeby boki zrobic na czerwono ale wtedy musialalby byc czarna skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to poszukaj sportowych foteli o wiele lepiej sie w nich jezdzi :)

Ja osobiscie wolalbym sportowe siedzenia ze zwyklego materialu niz zwykle skorzane

a za 1500 trafiaja sie czasami sportowe skorzane

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracał bym sobie głowy taką skórą, jeśli chcesz użytkować auto przez dłuższy czas. Z doświadczenia wiem, że ta skóra po 150 000 km zaczyna się przecierać i wygląda tragicznie - wolał bym już ładny welur. Jeśli już skóra w BMW to tylko czarna + podgrzewana MONTANA - ja taką mam.

 

p.s. Co do malowania skóry - to lepiej przemaluj się na murzyna :D :mad2: (bez obrazy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.