Skocz do zawartości

Przepływomierz i spalanie


meciu99

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm :)

 

Posiadam BMW E46 2.0 diesel 1999 136KM. Problemem jaki mam to spalanie i przepływomierz. Kiedy kupiłem auto spalanie na komputerze pokazywało mi 7.1 ale miałem uszkodzony przepływomierz bo miałem dziurę w przyspieszeniu więc wymieniłem na przepływomierz MTM i auto chodziło mi dobrze z tym przepływomierzem lecz spalanie na komputerze wskazuje mi 8.4 litra. Ostatnio znów mam dziurę w przyspieszeniu i zepsuł się ten przepływomierz MTM (działał ok 3 miesięcy czyli jakieś 5 tyś kilometrów).

 

Nie polecam tych przepływomierzy MTM bo to chińskie podróbki i dałem się na niego namówić. Dzwoniłem tam w sprawie gwarancji(mam karte gwarancyjną na 12 miesięcy gwarancji) i wymiane ale kobieta mnie olała i rozłączyła się i więcej tam się nie dodzwoniłem i na maile też nie odpisują więc tylko sprawę na policje trzeba zgłosić. Te przepływomierze MTM są sprzedawane także na allegro pod nickiem allegrowicza nataliafs i na stronie internetowej www.przeplywomierze.istore.pl i www.przepływomierz.pl i na jescze kilku stronach internetowych więc prosze o odradzanie tych przepływomierzy innym bo to są oszuści a świadczą o tym komentarze negatywne na allegro więc przestrzegam przed tymi przepływomierzami innych posiadaczy BMW i nie tylko.

 

Ale wracam do swojego problemu. Więc gdzie mogę kupić porządny przepływomierz w dobrej cenie??

I co ze spalaniem?? Mój kuzyn też ma takie same auto i mu pokazuje na komputerze 6.2 litra spalania a ja mam 8.4 i jest duże a wcale nie szaleje tym autem więc co możne być przyczyną takiego spalania?? I on robi ponad 900 kilometrów a ja ponad 700 na pełnym baku.

Proszę o pomoc i bardzo dziękuje jeżeli ktoś mi pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Wiatm :)

Dzwoniłem tam w sprawie gwarancji(mam karte gwarancyjną na 12 miesięcy gwarancji) i wymiane ale kobieta mnie olała i rozłączyła się i więcej tam się nie dodzwoniłem i na maile też nie odpisują więc tylko sprawę na policje trzeba zgłosić.

 

A doczytales w aukcji, ze kobita jest niedoslysząca i kontakt przez gg?? Swoja droga ja tez zakupilem ten przeplywomierz mtm u niej, i troche sie zestresowalem po tym co napiales, no ale zobaczymy co bedzie, lepiej 150zl za 5 tys wydac, niz 1500zl na raz za orginal, jak masz po roku auto sprzedac np ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.