Skocz do zawartości

320d na co zwrócić uwagę przy zakupie?


adrianku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
witam! jesteś zaintersowany kupnem BMW E46 2.0 D? właśnie chce sprzedać moją. kolor srebny,190 tyś przebiegu, przywiozłem ją w lutym z Niemiec z okolic Monachium od pierwszego właściciela. od początku wymieniłem w niej olej, wszystkie filtry, klocki hamulcowe i śmiga jak ta lala. Książka serwisowa byłą prowadzona do 175 tyś a ostatni wpis z serwisu BMW jest z listopada 2007 . Ja ją odkupiłem z salonowego parkingu BMW ponieważ właściciel zostawił ją w rozliczeniu i kupił nowszy model. jesli byłbyś zainteresowany to moge przesłać kilka fotek. rok produkcji to 15.10.1999. Autko ma climatronic,6 poduszek pow.,ASC,ABS, wstawki drewniane, wszystko jest oryginalne. i jest jeden mankament,DIODA PODUSZKI POWIETRZNEJ. zaczęła świecić jakiś tydzień temu i musze podjechać żeby to naprawili bo mnie krew zal...jak nią jade. samochód czysty,zadbany. jesli jesteś zainteresowany to daj znać i możemy pomyśleć o ewentualnej sprzedaży. cena jaka mnie interesuje to 29 tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolejny raz ten sam temat.... na co zwrócić uwagę.....

To odpowiadam- na regulamin forum i użycie opcji szukaj!!! :search:

ZAMYKAM :evil:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.