Skocz do zawartości

BMW 320I ..STAG300


mario320

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego mieszkam nie daleko Nowego Sącza dokladnie Limanowa i niestety wydawalo by sie ze NS wieksze miasto i ze znajdzie sie dobry gazownik - nic bardziej mylnego

 

Polecam B. Tabak Stare Rybie 608029680

Montowalem tam KME dokladnie Diego G3 i jestem bardzo zadowolony

wiekszosc znajomych tam własnie zakladalo i tak samo go polecają

Jest ponoc jeszcze w Starym Sączu jakis dobry magik od gazu ale dokladnie danych juz nie podam bo to tylko slyszalem

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DJ_Misiek215
Będziesz Mógł Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mieszkam nie daleko Nowego Sącza dokladnie Limanowa i niestety wydawalo by sie ze NS wieksze miasto i ze znajdzie sie dobry gazownik - nic bardziej mylnego

 

Polecam B. Tabak Stare Rybie 608029680

Montowalem tam KME dokladnie Diego G3 i jestem bardzo zadowolony

wiekszosc znajomych tam własnie zakladalo i tak samo go polecają

Jest ponoc jeszcze w Starym Sączu jakis dobry magik od gazu ale dokladnie danych juz nie podam bo to tylko slyszalem

 

Pozdrawiam

 

 

U TABAKA ZAKLADALEM DO POPRZEDNIEGO AUTKA W LIMANOWEJ JESZCZE JAK BYL.TROCHE MI NAMIESZAL PRZY TYM GAZIE.ALE OGOLNIE SPOKO GOSC.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie gazu zwolennikiem nie jestem ale powiem tak STAG to jest instalacja polska a to juz mowi samo za siebie jak bym mial zakladac to sekwencja landi renzo ale jak mowie nie jestem zwolennikiem gazu chyba ze w kuchenkach pozdr

 

WITAM!!

A TA LANDI RENZO JAKA CENA....

 

Wyłącz ten capslock!!!!! - moderator!!! :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie gazu zwolennikiem nie jestem ale powiem tak STAG to jest instalacja polska a to juz mowi samo za siebie jak bym mial zakladac to sekwencja landi renzo ale jak mowie nie jestem zwolennikiem gazu chyba ze w kuchenkach pozdr

 

WITAM!!

A TA LANDI RENZO JAKA CENA....

 

Wyłącz ten capslock!!!!! - moderator!!! :evil: :evil: :evil:

 

A CO TO JEST TEN CAPSLOCK???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie gazu zwolennikiem nie jestem ale powiem tak STAG to jest instalacja polska a to juz mowi samo za siebie jak bym mial zakladac to sekwencja landi renzo ale jak mowie nie jestem zwolennikiem gazu chyba ze w kuchenkach pozdr

 

WITAM!!

A TA LANDI RENZO JAKA CENA....

 

Wyłącz ten capslock!!!!! - moderator!!! :evil: :evil: :evil:

 

A CO TO JEST TEN CAPSLOCK???????????????

 

oki...juz wylaczylem!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do isa placilem 1,5 miesiąca temu 2600 zl

Dodam ze strasznie balem sie gazu dokladnie ze bedzie gasl, falowaly obroty ,cuda cudenka mozna jeszcze wyczytac na forum jak papraki zakladają

 

Teraz jestem spokojny bo jesli nie mial bym kontrolek w srodku to nie wiedzial bym na czym jezdze :) do tego spalanie na poziomie 11l/100km mnie satysfakcjonuje :) i jest ok :dance: :dance: :dance:

 

 

Co do staga to w Starym Rybiu Ci go nie zamontują bo ponoc badziew

 

TEN KME TO U TABAKA JAK ROZUMIEM??????

JAKA JESZCZE TAM MONTUJA SEKWENCJE???

 

 

Tak u Tabaka ten KME był montowany

Z tego co wiem miał tez w ofercie cos tanszego , akurat do jakiegos fiata z 2003r montowal jak przyjechalem ale wybrałem KME

 

 

PS. w tej cenie tj 2600 miałem butle w kole 53l i wlew we wlewie paliwa :)

Będziesz Mógł Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do isa placilem 1,5 miesiąca temu 2600 zl

Dodam ze strasznie balem sie gazu dokladnie ze bedzie gasl, falowaly obroty ,cuda cudenka mozna jeszcze wyczytac na forum jak papraki zakladają

 

Teraz jestem spokojny bo jesli nie mial bym kontrolek w srodku to nie wiedzial bym na czym jezdze :) do tego spalanie na poziomie 11l/100km mnie satysfakcjonuje :) i jest ok :dance: :dance: :dance:

 

 

Co do staga to w Starym Rybiu Ci go nie zamontują bo ponoc badziew

 

TEN KME TO U TABAKA JAK ROZUMIEM??????

JAKA JESZCZE TAM MONTUJA SEKWENCJE???

 

 

Tak u Tabaka ten KME był montowany

Z tego co wiem miał tez w ofercie cos tanszego , akurat do jakiegos fiata z 2003r montowal jak przyjechalem ale wybrałem KME

 

 

PS. w tej cenie tj 2600 miałem butle w kole 53l i wlew we wlewie paliwa :)[/quote

 

............................................................................................

masz 4 czy 6 cylindrow?..ja mam 6 to pewnie ponad 3 tysiaki bede musial wylozyc!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zalorzyłem sobie BRC i jestem zadowolony nic nie pryka strzela itp koszt 3800 zł ja sam zakladalem i mnie wyszlo 2700 zł . mam 323i spalanie na poziomie 10L trasa z klima 13L miasto . Jesli zakladac to cos z czego pozniej bedziesz zadowolony .

 

Pozdrawiam

318i e30 bylo

320i e30 bylo

325 tds jest

323i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zalorzyłem sobie BRC i jestem zadowolony nic nie pryka strzela itp koszt 3800 zł ja sam zakladalem i mnie wyszlo 2700 zł . mam 323i spalanie na poziomie 10L trasa z klima 13L miasto . Jesli zakladac to cos z czego pozniej bedziesz zadowolony .

 

Pozdrawiam

 

Mam to samo zdanie!!!!!!!!!!!

Tylko gdzie znalesc dobrego medyka zeby mi to zalozyl!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY POLECACIE STAG3OO .CZY MOZE JAKAS INNA W TEJ CENIE??????I JEZELI KTOS WIE GDZIE NAJLEPIEJ JA ZALOZYC W WOJEWODZTWIE MALOPOLSKIM(OKOLICE NOWEGO SACZA LUB WIELICZKI)NIE KONIECZNIE....TO BARZO BYM PROSIL O INFORMACJE ITD...

 

POPZDRAWIAM!!!!!!!!!!!

 

witam ponownie szanowne grono!!!!!!!!

Moze ktos jeszcze podpowie mi cos odnosnie sekwencji w cenie do 3500zl do BMW 320. 2.0 6 cylindrow...(i jakiegos dobrego fachowca z malopolski ktory mi to zalozy....

 

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.