Skocz do zawartości

silnik m52 2,0 czasami gaśnie na LPG na postoju pilne


marjanhc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niedawno (jakies 3 tys km ) założyłem isnatlację LPG do swojej buni oczywiście sekwencja komp zenith wtryski valtec gold (proszę o wybaczenie jeżeli przekręciłem nazwy ale nie jestem fachowcem) insatlka ogólnie fajnie chodzi róznicy w zasadzi nie ma spalanie w normie od kilku dni mam problem mianowicie jak sobie jade to jest pięknie wszystko chodzi jak trzeba zatrzymuje się i czasami zaczynają falować obroty skaczą na 1,5 pózniej spadają na 0,5 tak 2-3 razy i bunia gaśnie nie dzieje się tak za każdym razem ale jest to wkurzające zauwazyłem ze poamga to jak troszeczje ją pokręcę na obrotach to pózniej jest ok ale na następny dzien problem ponownie występuję innym objawem jest to że bunie często gaśnie na wstecznym dodam ze dzieje się to tylko na LPG na beznzynce wszystko super niedawno wymieniałem przeływke więc ją wykluczam wiem że jest coś takiego jak czujnik od wolnych obrotów (coś w stylu silniczka krokowego chyba) mam to za przepływką czy to może być to jak to sprawdzić wiem że najlepiej podpiąc do kompa ale jak na benzynce chodzi to chyba nie powinno być uszkodzone świece tez wymienione (gazownik wyminił na 1 elektrodowe) nie wiem dlaczego wcześniej były beru 4 elektrodowe ale mówil że cos jest z nimi nie tak :/

sprawa jest dla mnie dosyć pilna ponieważ za 3 tygodnie chce jechac na wakacje bunią i zrobie jakies 3 tys km i nie chce miec niespodzianek w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalka super widze a kto Ci ją zakładał?

 

mówisz to z ironią wiem że to nie jest najwyższa półka ale czy serio jest aż tak żle??

 

podobno ten zestawik wg gazownika jest przetestowany i sprawdzony i nie ma z nim problemów jak coś nie tak to pisać bo laik jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.