Skocz do zawartości

BMW 645 CI PIERWSZE WRAZENIA


ro-ze

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem pierwszy raz na forum mam bmw 530 d kombi jezdzi sie nia super uklad jezdny super ,wygoda tez ,ale tydzien temu kupilem bmw 645 ci i to jest dopiero frajda z jazdy ,dzwiek silnika po prostu odlot ,niezle przyspiesza ,na dzien dzisiejszy jestem zadowolony z zakupu . pozdrawiam wszystkich fanow BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz cos wiecej... ostatnio zakochalem sie w 645.. po prostu milosc od kolejnego wejrzenia

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega RO-ZE w zasadzie tylko dał sygnał do rozpoczęcia tematu. Ja podobnie od niedawna jestem użytkownikiem 645. Moje autko jest seryjne ale wizualnie i dzwiękowo (wydechy) tuningowane przez SCHNITZER-a. Miałem porównanie dziwięku symfoni jakie wydaje moje auto a seryjne, różnica jest kolosalna. pomruk basowy przy zamkniętych oknach jest przyjemnie słyszalny, ale dla całej reszty z zewnątrz ... koncert jednego aktora. Nie ma osoby koło której się przejedzie żeby nie obejżała się co to tak gra ... Tyle o muzyce silnika. Użytkuje też X5 i do niej mogę odnieść porównanie choć wiadomo że to zupełnie inny segment. E63 jest konstrukcyjnie nowsze niż moja E53 stą też pewnie różnice w technice. Komfort podrózowania szóstką jest zadziwiająco wysoki, gdyby jeszcze ranflaty nie były tkaie twarde pewnie komfort byłby jeszcze lepszy, a tak każda dziura to ból serca. Przyspieszenia są fantastyczne, koła chcą zrywać asfalt do trzeciegoi biegu włącznie. Jeśli mowa o biegach to u mnie jest zamontowana skrzynia SMG, w trybie normalnym nie jest demonem szybkości zmiany biegów, czasy zmiany są akceptowalne. Jednak wystarczy nacisąć przycisk sport a skrzynia zaczyna pracować już zupełnie inaczej, szybko mocno bez kompromisów. Każda zmiana biegu i auto rwie się do przodu, tak jakby ktoś nas mocno kopnął w tyłek .. niesamowite. Super wrażenie robią przegazówki której autko samo sobie robi przy zrzucaniu na niższe biegi. Nie będę pisał o wyposażeniu bo w tych samochodach jest ono praktycznie kompletne. Mi brakuje jedynie HUD-a. Cóż w końcu w salonie nie kupowałem. Ale cała reszta jest z TV włącznie. Auto jest spore ale miejsce z tyłu dla wysokich osób raczej odpada (głowa przy suficie). układ dwie soby dorosłe i dzieci może być. Bagażnik 450 l to jak dla mnie kolos. Spalanie jak zawsze możey być bardzo różne, ostra jazda to nawet 20 l, po miesiącu jeżdzenia mi pali w mieście ok. 15-16 l a na trasie 12-13, co jak dla mnie są to wartości do przełknięcia. Dla samego dźwięku silnika może palić więcej. Jest sporo rozwiązań których nie miałem w X5 jak aktywne wspomaganie 3/4 obrotu kierownicy to pełny skręt kół na postoju jak i dynamic drive, czy reflektory adaptacyjne, inaczej się włącza kierunki i wycieraczki. Idrive staram się opanować. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , cóż moge dodac wiecej ,wiedzialem ze to auto jezdzi dobrze ,duzo czytalem ,ogladalem testy itd. ale jak go nie masz to do konca nie wiesz o czym mowa ,po prostu jak wsiadlem ,gaz do podlog i ,wrazenia z jazdy przeszly moje oczekiwania ,bardzo trafnie opisal wiecej kolega - jasons- ma wieksze pojecie ,ja dopiero zacznam przygode z seria 6 ,ale jak kolega DarPiet juz sie zakochal w tym modelu , to zycze jak nzjszybszego zakupu i frajdy z jazdy ,a co do spalania ,jak bym chcial oszczedzac paliwo to bym nie kupil 6 tylko moze citroenn hdi 1.6 :D ktos kto chce takie auto mowa tu o seri 6 chyba liczy sie z tym ze osiagi takiego auta , i moc w moim przypadku 333 PS ,musi conieco łyknac ,ale co to ma sie do przyjemnosci z jazdy pozdrawiam seria 6 po prostu czad :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Jest wyrazna roznica pomiedzy 645 i 650, no i pewnie jezdziles automatem. Ja ciesze sie swoim 650 w manualu, ludzie sie czesto dziwuja, ze takie wychodzily w ogole :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad to:

 

http://img294.imageshack.us/img294/8973/dsc9787.jpg

 

http://img46.imageshack.us/img46/9161/dsc9780v.jpg

 

No a ze w Maranello, to liczy sie podwojnie :)

Edytowane przez s2power

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.....no to w sumie też się nieźle "odpycha"

 

http://www.astrohobby.pl/news/image/userimages/148894main_06pd0898-m.jpg

Tiaa... szczególnie na tych gąsienicach :mrgreen: :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.