Skocz do zawartości

żarówa świeci na różowo xenon po lifcie


night_84

Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji oględzin autka przed mechanikiem, jedna żarówa świeci na różowo( xenon ):

ile jeszcze poświeci?

jaka jest temperatura barwowa?

przy której temperaturze palnika jest widoczna największa ilość światła?

macie takie wrażenie że przy 100km/h strumień światła pada za blisko(widać wszystko idealnie ale do pewnego dystansu, przy dużych prędkościach wydaje się że jest to zamała odległość)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz swieci na tak rozowo fioletowo to poczatek konca.

Jak masz oryginalnego xenona to na pewno sa zamontowane 4300 i na takie radze wymienic. Mozesz jeszcze sproboowac z temperatura 6000 ale wtedy xenon swieci juz badziej na niebiesko i to wyraznie widac na drodze, natomiast wszelkie wynalazki typu 8k, 10k i 12k radze odpuscic gdyz wyglada to nieciekawie a swiec tez niezbyt dobrze (efekt taki jak bys na zarowke H4 zalozyl nakladke imitujaca xenon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak strumień pada ci za blisko to możliwe, ze pomimo tego że żarówki musisz wymienić to można podregulować na stacji reflektory. wymieniaj obydwie, nie wymieniaj xenonu tylko po jednej stronie

 

dokladnie wymien dwie sztuki.

 

6000K ma kolor Bialyz bardzo lekkim niebieskim (wyglada super) - ja mam takie i naprawde polecam ta barwe.

8000K swieci na niebiesko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię na 4300 bo ponoć maja najwięcej widzialnego światła.

te różowe ile jeszcze poświecą tydzień miesiąc?

 

Dzisiaj u mechanika podczas wymiany filtrów sprawdziłem mocowanie tych żarówek i kurcze szok one mają się ruszać? tak ładne 1,5cm w każdą stronę cały tył czyli soczewka i halogen długich w oby dwóch reflektorach? Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię na 4300 bo ponoć maja najwięcej widzialnego światła.

te różowe ile jeszcze poświecą tydzień miesiąc?

 

Dzisiaj u mechanika podczas wymiany filtrów sprawdziłem mocowanie tych żarówek i kurcze szok one mają się ruszać? tak ładne 1,5cm w każdą stronę cały tył czyli soczewka i halogen długich w oby dwóch reflektorach? Też tak macie?

 

Nie moga sie ruszac.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=85892

w tym watku jest link jak wymienic plastikowe zaczepy. Jedna wada ze po lifcie sa troszke inne te plastiki i lampa jest klejona a nie na zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.