Skocz do zawartości

czym sie rozni amortyzator przedni z przed 92 i po 92 roku


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam juz kiedys zakladalem podobny post ale nie dowiedzialem sie zabardo o co tu chodzi....

Wiec tak... na niektorych aukcjach na allegro sa amorki gdzie pisze ze pasuja do modeli od 91 do konca produkcji a na niekotych od 92 do konca produkcji, i niczym sie nie roznia i cena podobna...

Na "bmefans" wpisywalem swoj nr vin i pokazuje mi cos takiego http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318i-M40/ECE/L/M/1991/01/mg-31/

poruwnywalismy z amorkiem kolegi co u niego wyswietlilo i na rysunku wychodzi to samo.. a on ma auto z 93 ....

Pozatym to co pokazuje po moim vin-ie czyli amorek na obrazku to jest niby taki sam jak na aukcjach itp...

Kto mi powie o co tu chodzi i czym sie rozni????

 

Niby mocowaniem ale "bmwfans" pokazuje inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sie to różni ze jedne maja mocowanie łącznika stabilizatora do amora zależy jaki masz stabilizator ja mam tak że łącznik jest do wachacza przykrecony(93r) i w amorze niema tego mocowania (bo po co:) a te nowsze wersje maja dłuzszy łącznik który przykreca sie do amora a nie do wachacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sie to różni ze jedne maja mocowanie łącznika stabilizatora do amora zależy jaki masz stabilizator ja mam tak że łącznik jest do wachacza przykrecony(93r) i w amorze niema tego mocowania (bo po co:) a te nowsze wersje maja dłuzszy łącznik który przykreca sie do amora a nie do wachacza

 

 

no ja zagladalem pod auto i mam ten dlugi lacznik co jest mocowany do amora..... wnioskuje z tego ze wystarczy zalozyc krutki laczik i przykrecic go do wahacza?? czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sportowe do rocznika 1991 wlasnei z tym mocowaniem koncowkei stalibizatora praktycznie nie do dostanie

 

 

dokladnie..juz kiedys tez myslelem nad sportowymi ale musze cos zmiksowac zeby miec nowa zawiechce tzn ta po 92 roku.....

 

 

No panowie pomozcie... napewno to ktos juz przerabial;) .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem allegro i też nie znalazłem....dziwne może zapytaj w jakims sklepie , na pewno ktos na forum kupował takie amory w ostateczności możesz przełożyc cały stabilizator i do tego wachacze....

Widze że też masz 318 tak jak ja nie wiem czemu ja mam ten krótki łącznik... a ty długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta twoja betka to nie składak czasem że masz amory z m3 czy ten rocznik tak miał....

w takim wypadku kupiłbym to:

http://allegro.pl/item390432139_oryginalny_stabilizator_przod_bmw_e36_316_318.html

 

+

 

do tego łączniki krótkie i mocowania do wachaczy

 

ale upewnij sie czy ten stabilizator pasuje ale podejżewam że skoro to 318 to mocowania sąte same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta twoja betka to nie składak czasem że masz amory z m3 czy ten rocznik tak miał....

w takim wypadku kupiłbym to:

http://allegro.pl/item390432139_oryginalny_stabilizator_przod_bmw_e36_316_318.html

 

+

 

do tego łączniki krótkie i mocowania do wachaczy

 

ale upewnij sie czy ten stabilizator pasuje ale podejżewam że skoro to 318 to mocowania sąte same

 

jaki skladak... :shock: .. zostala sprowadzona z niemiec w 2006roku...wiec jak skladak...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.