Skocz do zawartości

Elektryczne szyby tył - samodzielny montaż????


RoboBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ponieważ trochę czasu już straciłem na szukanie i nie znalazłem. A mianowicie w wielu E46 elektryczne szyby są tylko z przodu interesuje mnie czy jest możliwość dorobienia sobie elektrycznych szyb również z tyłu czy ktoś przeprowadzał taką operacje czy jest ona łatwa oraz czy wszystkie kable trzeba samemu wyprowadzać czy część jest już wyprowadzona i kwestia to włożenie silniczków i mechanizmów w drzwi oraz przełączników?? Edytowane przez RoboBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego

1. Gdybyś mógł poprawić ten montaRZ na głównej stronie forum to byłoby przepięknie.

2. Inne wyrazy:

a). poniewarz ----------> ponieważ

b). włorzenie ----------> włożenie

c). dźwi -----------> drzwi.

3. Jakbyś oddzielił zdania znakami interpunkcyjnymi tj. przecinkiem znacznie łatwiej by się to czytało.

 

co do szyb elektrycznych i oczywiście jest taka możliwość - wystarczy zakupić silniczki do napędu mechanizmów, środkową część konsoli ( z dziurami na przełączniki ). Co do kabli - wystarczy otworzyć tylne drzwi i zobaczyć czy od słupka środkowego idą kable wchodzące do drzwi. Jeśli tam ich nie ma - to musisz ciągnąć instalke sam.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że już ktoś przerabiał ten temat i wie ile pracy trzeba włożyć. Czy efekt jest warty tej pracy? Czy szyby będą się automatycznie domykać oraz otwierać z pilota? Może jakieś zdjęcia oraz opis czynności jakie musimy wykonać. Bo teoretycznie to orientuje się co trzeba zrobić ale wolałbym żeby napisał ktoś kto to kiedyś robił i wie dokładnie co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podbijam temat, bo również mnie to interesuje, czy mógłby ktoś podrzucić linka (może być z innego forum do tematu, który o tym problemie szerzej traktuje ??

 

Z góry DZIĘKUJĘ !!!

Takie sobie BMW by TTC Kraków ;-)

http://images21.fotosik.pl/401/c4c86dad2f2897d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.