Skocz do zawartości

Co to moze byc????/VIDEO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i keruje do was pytanie bo z pod maski slychac glos troche takiego dizelka :| bardzo mnie to nie pokoi a i ostatnio cos szwankuje wskazowka od temp i cos gwizdze szyczy z tylu przed tylnim prawym kolem :|

Pomozcie :modlitwa: tu sa linki nagrania

 

http://www.wrzuta.pl/film/6sHOLWyNmA/

 

http://www.wrzuta.pl/film/wIdoCcGTlK/

 

http://www.wrzuta.pl/film/r3yCSFFJcB/

Opublikowano
  • Autor
Jak by sie przydalo to ma przejechane 184 tys i olej to Castrol Magnatec 10W40
Opublikowano
  • Autor
Prosze pomozcie...
Opublikowano

Słaba jakość.

Skąd ten dźwięk dobiega?

Możliwe, że to coś z vanosem/łańcuchem.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Silnik - przegląd/regeneracja vanosa i/lub łancucha/napinacza by się przydała - trzeba sprawdzić. Z tyłu, myśłę, że jeżeli wcześniej tego nie miałeś, to może Cię już informować pompa paliwa, że za niedługo idzie na emeryturę. Do tego jeszcze: kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Jeżeli jest przytkany, to dość obciąża pompę.

Odnośnie wskazówki temperatury, to może być wiele powodów. Od małej ilości płynu, zapowietrzonego układu, uszkodzonego termostatu, problemów z okablowaniem, a kończąc na uszkodzonym czujniku temperatury. Jednak patrząc na pływanie wskazówki myślę, że będzie chodzić o połączenie zegarów z czujnikiem lub sam czujnik.

Kai
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Prosze pomozcie...

 

Na tym drugim filmie to cos jakby pies szczekal ale skad w silniku szczekanie?? :D

 

A na powaznie to nic konkretnego tam nie slychac, sam szum, jakby pompa paliwa siadala, ale tak jak mowie za glosno tam. Przyloz reke do obudowy vanosa, czy czasami nie czuc takich lekkich stukow. Pozdro

Opublikowano
  • Autor
olej z wszystkimi filtrami byl wymieniany ok.tygodnia
Opublikowano
Prosze pomozcie...

 

Na tym drugim filmie to cos jakby pies szczekal ale skad w silniku szczekanie?? :D

 

No i masz... Wkręciło reksia :twisted2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.