Skocz do zawartości

Jak otworzyć kluczyk? FOTO


greq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak otworzyć kluczyk od E46 taki jak na zdjęciu. Ktoś już sie do niego dobierał ale chyba z marnym skutkiem, sądząc po śladach.

 

http://img259.imageshack.us/img259/8918/dscn9327ls7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez probowalem go otworzyc ale z rownie marnym skutkiem.odnosze wrazenie jakby on sie nie otwieral wogole. z tego co wyczytalem na tym forum kiedys to w srodku jest bateria ale jej sie nie wymienia, jest ladowana ze stacyjki.poprawcie mnie jakby co. :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gregu nie zobaczysz jak jest w srodku.szkoda bo sam jestem ciekaw co tam siedzi.ale napisz jaka jest przyczyna ze chcesz tam zagladnac. :hand:

 

chcialem go otworzyć ponieważ cos nim lata i niestety, raz działa otwieranie z pilota a raz nie. Co powoduje że mam tak naprawdę tylko jeden sprawny kluczyk z pilotem :/

 

Podoba mi się pomysł z ebayem, za ile i z którego kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tam w srodku slychac?

jest bateria? jakis opis na niej?

co do opisu to nie zwrócilem uwagi ale tak to plytka i bateria(lub akumulatorek) :mrgreen:

 

A powiedz mi czy jak dostałeś sie do środka to widziałeś jakieś zaczepmy czy kluczyk jest sklejony na "Amen"? I ile zapłaciłeś za nowy kluczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tam w srodku slychac?

jest bateria? jakis opis na niej?

co do opisu to nie zwrócilem uwagi ale tak to plytka i bateria(lub akumulatorek) :mrgreen:

 

A powiedz mi czy jak dostałeś sie do środka to widziałeś jakieś zaczepmy czy kluczyk jest sklejony na "Amen"? I ile zapłaciłeś za nowy kluczyk?

zaczepów jako tako nie ma jest srodek wyprofilowany pod plytke i tam wesolo sobie siedzi... :lol: szczerze mówiąc to nie mam pojecia co tam moze latac, tak klucz jest sklejony i na zgrzewie smialo mozesz go rozciąc ale naprawde ostrym nozem :cool2:

joke12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się otworzyć. Faktycznie trzeba ciąć ostrym nożem. To co latało w środku to był microswitch(nie wiem jakim cudem sie urwał). Nawet mi udało się go przylutować i o dziwo wszystko działa, dodam ze wcześniej lutowałem tylko kable :D Teraz sklejam kluczyk i uszczelniam silikonem. Fotki poniżej

 

http://img134.imageshack.us/img134/1980/dscn9328px4.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/394/dscn9329hb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.