Skocz do zawartości

Podłokietnik od coupe i montaż elektrycznyc szyb w sedanie


lsd100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj znajomy wymontował podłokietnik razem z tunelem z E-36 coupe, czy ten podłokietnik zamontuje bez problemu w Sedanie ?

I drugie pytanie.Aktualnie mam szyby na korbke,ale wczoraj kupiłem dwa mechanizmy elektrycznych szyb , czy będe mógł je zamontować bez wiekszych problemow na miejsce korbowych podnosnikow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie z podłokietnikiem nie miałem większych problemów, ale radze każdemu który bedzie przekładał tunel przez skórke,żeby posmarował skóre czymś co spowoduje że będzie ona bardziej śliska (np.wazelina).W przeciwnym wypadku może to porwać skóre (mi się delikatnie zadrapało :P).

 

Jeśli chodzi o szybyto narazie przyglądałem sie podnośnikiom.Przy silniczku są 2 wejścia na wtyczki .Jedno wejście jest na wtyczke z dwoma żyłami,a drugie na wtyczke z 3 żyłami.Zastanawiałem sie jak sprawdzić czy da sie to zrobić na krotka.Ale nie wiem ktory pin czym steruje.W necie wyczytałem że bedzię potrzebny do tego moduł sterownika "Komfort".W Infotechu przyglądałem sie schematom elektrycznym ,i wygląda na to,że rzeczywiście tym wszystkim steruje jakiś moduł.I jeśli wcześniej miałeś szybe na korbke to pewnie tego modułu tam nie będzie(należy dokupic).Zastanawiam sie jednak czy przy podłączeni utego modułu są potrzebne większe zmiany w elektryce pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.