Skocz do zawartości

Jak skutecznie obniżyć moje BMW?


Hyro

Rekomendowane odpowiedzi

a nie masz czasem sedana?

 

Jeżeli po zdjęciach wniskujesz że to jest sedan to raczej nie chcę znać żadnych twoich rad...

 

Ogólnie w niczym mi nie pomogliście jak narazie, może jest jeszcze ktoś kto może się wypowiedzieć jakie zawieszenie mogę wstawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz czasem sedana?

 

Jeżeli po zdjęciach wniskujesz że to jest sedan to raczej nie chcę znać żadnych twoich rad...

 

Ogólnie w niczym mi nie pomogliście jak narazie, może jest jeszcze ktoś kto może się wypowiedzieć jakie zawieszenie mogę wstawić?

 

skasowałem posta jak bys nie zauwazył bo widze ze coupe, pewnie masz auto po dzwonie i wyciagali ci je na drzewie jakims dlatego ci obciera, nikt nie ma problemu a tobie obciera moze nie wiesz po prostu co sam masz za felgi jakie sa ich wlasciwosci

brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowałem posta jak bys nie zauwazył bo widze ze coupe

 

Jak bym zauważył to bym nie wstawił cytatu chyba, co nie?

Najpierw czytaj zawartość tematu a potem filozuj...

 

Moze ciebie wyciągali na drzewie?

Przestń juz wypisywać bzdury, jak nie chcesz pomóc albo nie potrafisz to wogole nie pisz w tym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu sympatyczny ale jak mamy ci pomóc skoro ty nie wiesz sam co masz (czytaj alusy), sam jesteś daleko od autka (czytaj gadanie o niczym), a wsa sobie w zawiasy to co chcesz lub zaproponuj sam co tam myślisz jakiś link (np. allegro) a my w miare możliwości się wypowiemy.

albo gleba i sport albo wysoko i luksus :P

a jak ci obciera to nie da się gleby (czytaj wymień fele)

Pozdrawiam

Tomek

:obloki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyro problem masz taki że już samo ET35 tych twoich felg daje ci 11mm bliżej błotnika względem oryginału, ale z tego co się orientuję w BMW przy obniżeniu górna krawędź koła pochyla się do środka i wtedy mogło by nie obcierać pozatym przy odpowiednim utwardzeniu sprężynami i amorkami koło już nie pracuje w tak dużym zakresie..

 

Do kolegi risto widzę że masz te same felgi co ja więc jeśli to oryginały to powinny mieć ET46 a na takich dużo łatwiej obniżyć bo dalej od nadkola są.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero dzisiaj dotarłem do swojej furmanki, ściągnołem koło i co się okazało - wprowadziłem Was i siebie w duży błąd rozmiary to: 8Jx17H2 ET 30 czyli wiem jaki jest już problem z obcieraniem.

 

Dobrze więc teraz doradźcie mi jakiej firmy zawias (nie koniecznie strasznie drogi) i o ile obniżyć żeby zachować jeszcze komfort - zmieniam felgi na 17" ET 35 8", dodam jeszcze że strasznie podoba mi się konkretna gleba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Risto a Ty w końcu jakie masz sprężynki? Doś dobrze to wygląda, felgi juz sobie kupiłem (Ac Shnitzer 8Jx17 ET35) i teraz muszę troszkę auto obniżyć ale tak żeby się ładnie prezentowało a nie stało jak koza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam komplecik na laczkach 8J 17H2 z ET35 ładnie wyglądaja ident to co masz na swoim 323i powiem ci że mam identyczną betke 96roczek.

Nie pamiętam jak to jest z tym ET bo sie wygłupiłem i kupiłem okazyjenie 8,5J 17H2 ET13 i nie wiem co zrobić. Co poradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem -60/ -40 hamana ... kola 8cali opony 225/45/17 ... nic nie obcieralo o nadkola ... et nie pamietam :( ..

co do przodu ładnie wyglada -60 ... ale jest troche nisko... na niektorych "spiacych" polycjantach dosc mocno obcieralo mi spodem po przejechaniu przednich kół....

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie wszystko zależy o ET. Ja miełam w 16calowych 205/50 ET20 i jak siadł kompletosób przy obniżeniu 40/40 i moze nie obcierało ale to tylko przeż szerokść 205, jak była by opona 215 to by obcierało. Teraz planuje na nowy sezon wrzucić 18 cali. Mślałem o takich

http://www.allegro.pl/item446435175_alu_felgi_z_oponami_bmw_e46_e36_polerowane.html

tylko jakie jest tu ET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.