Skocz do zawartości

Zawieszenie normalne, sportowe i M-technik


Alti

Rekomendowane odpowiedzi

W moich opcjach mamy 226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

Czym to się różni od zwykłego zawieszenia? (wiem że mam inne tuleje przedniego stabilizatora (24mm a nie standardowe 23) ale co jeszcze? Gdzies doczytałem że auto jest niżej o 15mm i ma twardsze sprężyny (tyle że to dotyczyło e32).

Jak to jest w e46 z ta opcją?

Wojtek

Edytowane przez Alti
Brot Mit Wurst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przepraszam, ze trafiło na Ciebie, ale jestem już sfrustrowany ogólną moją sytucja. Nasze społeczeństwo jest niestety najmniej zaradnym w Europie. Gamgolowatośc, nie czytanie instrukcji, znaków, wskazań, kontrolek, brak ogólnego ogarniecia i lenistwo to cechy dawno udowodnione naszemu społeczeństwu. Jesli chcemy aby w tym kraju było lepiej nie wymagajmy zeby ktoś nam podtykał pod nos gotowce tylko zróbmy coś sami dla innych. Jesli mylę się co od Ciebie do przepraszam, ale z tego co widze nie jest to twoje pierwsze BMW. Dlatego znasz strone www.realoem.com lub www.bmwfans.info

A na tej stronie jest jak krowie na rowie, wystarczy poszukać. Tak cieżko ?

 

Amortyzatory :

http://bmwfans.info/original/E46/tou/330d-M57N/ECE/L/N/2004/03/mg-31/ill-31_0407/

S

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Moja wina.

Nie napisałem że wiem że są twardsze/inne amory. Wiem że drążek stabilizatora i tuleje do niego są grubsze 24 a nie 23mm.

Mi natomiast bardziej chodziło o ile jest obniżone E46 z tą opcja w stosunku do innych E46 bez tej opcji. Czy to jest 1 czy 3cm czy ile.

Wybacz ale tego opisu konkretnie pod E46 już nie znalazłem w sieci.

Pozdrawiam

Brot Mit Wurst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.