Skocz do zawartości

Skorzana tapicera-elektrtyczna


bmw53522

Rekomendowane odpowiedzi

pozwole się zapytać

mam w swoim e34 skórke jest tylko podgrzewana-[przód, mam okazje kupić tez fajną skórke ale jest i podgrzewana i elektrycznie regulowana przód i tyl od chyba od e32 jesli dobrze pamiętAM,

chodzi mi o to czy mozna by bylo tylko przelożyć do moijej obecnej skórki calą elektrykę z tej drugiej i najważniejszy czy tyo będzie dzialać, jak wygląda podlączenie tego wszystkiego

dziękuje za pomoc

bartek535
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum to przednie fotele z E32 są nieznacznie szersze niż w E34 i trzeba pokombinować z przełożeniem.

Jak jest z tyłem to nie wiem jak w sedanie, ale w touringu nie będzie się rozkładać i też trzeba powalczyć z przekładką.

Co do przełożenia samej elektryki to ostatnio chciałem przełożyć u siebie tylko ogrzewanie siedziska bo mata wysiadła ale skończyło się na przekładce całej poduszki, gdyż nie da się tego zrobić bez odpruwania tapicerki z siedzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

ja pol roku temu przekladalem fotele z e32 do e34 i niemialem zadnych kubelkow tylko najnormalniejsze fotele. Malo tego mialem zwykle recznie regulowane, a zalozylem elektryczne, pod siedzeniami znalazlem wtyczki i zadzialalo bez problemu. Przod pasuje bez problemow (zgadza sie sa nieco szersze), tylna kanapa tez jak ulał, jedyny problem jaki mialem to z tylnim oparciem. Jest ono nieco szersze i niemiesci sie miedzy drzwiami, nalezy wyciagnac z zaczepow druty ktore sa pod obszyciem oparcia po zewnetrzych jego stronach (jak sie przygladniesz to szybko zczaisz) no i przerobka mocowania wyjscia pasow, ale wszystko to pestka:)

Caly montaz foteli razem z przerobka okolo 4h. Ja mialem jeszcze problem bo z anglika mialem fotele i trzebabylo wtyczki zaminiec miejscami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.