Skocz do zawartości

co zrobic z takimi felgami


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie felgi 15 [%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img217.imageshack.us/img217/4135/zdjcia0085oo5.jpg

 

Co z tym zrobić? sprzedac (800 zł to dobra cena)? Bo musze kupic teraz opony i albo odac je do chromowania (nie wiem moze malowania) zeby byly jakies efektowniejsze lub2 opcja kupic takie same ale 17 cali i podrasowac.

Bawil sie ktos z was w chromowanie aluminium. Co doradzacie chlopaki oponki za 1000 zł to yokohama c drive a na 17 własnie cena opon jest juz duza i yokohama chyba odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób wiecej fotek tych fel :D chetnie obejże je i moze kupie od ciebie

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: chromowanie felg to wydatek niemały (około 1000 PLN za komplet)

Malowanie - lakier dość szybko odpadnie - efekt po paru miesiącach jazdy jest taki że, cała felga jest w odpryskach..

 

Co do tych felg to mogę się mylić albo nie znać ale wogóle mi się nie podobają - dlatego proponuję 17"....

 

Co do ceny opon 17" - za nalewki krzyknęli mi 350 zł za sztukę :duh: a na giełdzie kupiłem komplet MICHELIN za 200 PLN i jeżdżę na nich już ponad dwa lata

 

Reasumując: moim skromnym zdaniem sprzedawaj i kupuj 17 cali lub coś w tym stylu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doklanie to chyba najlepsze felgi do e36. Ja kupuje wlasnie te same ale 17. Jednak musze dac ok 1500 za zadbane i nie odregenerowane. Takie 15 jak te stoja na allegro 1200 zł. Duzo osób kupuje takie bo boją sie 17 Jeżeli ich nie sprzedam to zostawie na zime. cena 250 za sztuke chyba jest atrakcyjna nowa 15 aez czy podobna stoji 500 i wiecej oczywiscie nie chromowana. Ale jak one maja sie do orginalnych made in germany to zagiąc to juz trzeba bardzo chciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie - lakier dość szybko odpadnie - efekt po paru miesiącach jazdy jest taki że, cała felga jest w odpryskach..

Jak są dobrze pomalowane to nie będzie problemów :nienie: .

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.