Skocz do zawartości

Roletki przeciwsłoneczne tylnych szyb


michals

Rekomendowane odpowiedzi

Tak da się zrobić. Tak też u siebie zrobiłem. Potrzebujesz:

- rolet + roletki na trójką, jak się zdecydujesz na używane, uważaj na połamane elementy plastikowe (takie łapki) ludziska często demontując łamią je;

- plastikowego wewnętrznego obramowania tylnych drzwi - pod haczyki, choć możesz przerabiać to co masz;

- musisz przerobić boczek - wyciąć 1 cm szparę na roletę.

 

Innymi słowy zgromadź części + dużo cierpliowści :cool2:

Efekt możesz zobaczyć w mojej galerii. :dance:

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, ciekawe, ale nie do końca się zgadzam. Kupowałem u tego gościa raz klamkę wewnętrzną, drugim razem czujnic PDC :) Przy klamce nie bylo problemu. Przy PDC też, dlatego że nie dzwonię i pytam, czy będzie pasować, czy nie. Najpierw sprawdziłem numer części do swojego auta na realoem.com. Potem zadzwoniłem do niego, podał mi numer części czujników które miał, sprawdziłem. Miał, zamówiłem i wszystko gra.

Nie bronię go w tamtej sprawie, bo powinien od razu zwrócić pieniądze, chociaż nie wiadomo, jak się umawiali.

Ale kupujący też powienien wiedzieć co chce. Mogłem do niego zadzwonić i powiedzieć: -potrzebuję PDC - ale jaki - no taki prosty - aha, przejściowe były wygięte, to na pewno ten drugi - no na pewno. Może też bym wpadł na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię go w tamtej sprawie, bo powinien od razu zwrócić pieniądze, chociaż nie wiadomo, jak się umawiali.

Ja niestety pozostalem z niewlasciwym przewodem i brakiem konkretow, bo juz mialem dosc dzwonienia tylko po to aby dowiedziec sie, ze przesle mi prawidlowy przewod, a nie przeslal :(.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roletki na szczęście nie mają połamanych uchwytów. Wyglądają ok. to dobry początek. Spytaj się, czy nie ma wewnętrznej obramówki drzwi, która umożliwia mocowanie zaczepów po rozsynięciu rolet. Możesz poradzić sobie i bez nich, ale ostrym nożykiem będziesz musiał swoją obramówkę dziabnąć. Daj znać jak Ci idzie...

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jeszcze jedno, pogrzebałem na realoem, bo myślałem, że można kupić samą górę boczków, niestety, nie. Ale doczytałem, że boczki są zwykłe i drugie do roletek lub z listwami ozdobnymi. Jakie miałeś, z listwami ozdobnymi czy bez? Ja mam z listwami, może wystarczy tylko je wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zwykłe boczki i je ciachałem. Ale też udało mi się kupić bocznki "pod rolety" tyle, że obicie to materiał, a ja mam skórę. Mam je chyba jeszcze w piwnicy. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać podeślę foty.

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.