Skocz do zawartości

opinie użytkowników 320i (ale 2,2 170 KM)


Rikson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako,że jestem kolejnym wielbicielem e46 i sam zamierzam sobie taka kupic rozgladam się,szukam informacji i opinii fachowców oraz innych użytkowników tego modelu.

Pisze ponieważ dziś interesuje mnie model e46 z konkretnym silnikiem tj. 320i ale już w wersji o pojemności 2,2l i mocy 170 KM. (kolega wybiera się po takie cacko) więc chciałem zaczerpnąc Waszych opinii o tym modelu z tym wlasnie silnikiem.Czy znajdzie sie tu posiadacz takiej wersji??Czy róznica wqw porownaiu ze 150 KM jest wyaźna?interesuje mnie takze jak sprawuje sie ten motorek rowniez w automcie?Ewentualnie jak wyglada spalanie u Was?(dane techniczne znam) :)

P.S.przeszukałem mase postów,ale konkretnych opinii użytkowników e46 z tym silnikiem jednak nie znalazłem. Jeśli jednak podobny post sie już pojawił to przepraszam... :oops: następnym razem będe szukał uważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam takie auto z tym silnikiem w m-pakiecie od ponad roku czasu i muszę Ci powiedzieć, że jestem ogromnie zadowolony. Bardzo solidne auto. Swietny cichy silnik. Spalanie 8,5-12,5. Polecam m-pakiet fabryczny oczywiście bo sa wspaniałe fotele. Moja beta jest czarna i ma czarne wnętrze wraz z podsufitką. Dla mnie bomba. Dodatkowo obniżyłem eibachem, no i baaaardzo ważne ubrana w ac schnicera z 18" czrno-polerowanymi felami. POLECAM :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam m-pakiet fabryczny oczywiście bo sa wspaniałe fotele. Moja beta jest czarna i ma czarne wnętrze wraz z podsufitką. Dla mnie bomba. Dodatkowo obniżyłem eibachem, no i baaaardzo ważne ubrana w ac schnicera z 18" czrno-polerowanymi felami. POLECAM

 

Połowa twojego opisu to bzdety które nie mają wpływu na realna jazde po za tym nie o to pyta kolega Rikson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pyta sie jak sie sprawuje , więc mu odpowiadam i polecam żeby zwrócił uwagę na m-pakiet bo to masa fajnych rzeczy (dodaję o sprężynach bo może trafi na auto przerobione i ędzie się wahał) a ty nie wiem po co zabierasz zdanie skoro nie masz pojęcia ani wiedzy. Ja poprostu doradzam i tyle. Tobie proponuje poszukać miejsca w 1,6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.