Skocz do zawartości

[E39] TELEFON + VOICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

czy ktos z was posiada wybieranie glosowe ? Bo u mnie to chyba nie dziala, chyba ze nie umiem wlaczyc, ale wg instrukcji trzeba trzymac taki klawisz z ikonka czlowieka wydobywajacego dzwiek az do uslyszenia beep. Umnie zaczyna wybierac ostatni numer...Nie slsyze zadnego beep :/

 

"Depressing the button on the steering wheel until an audible “beep”

is heard through the vehicle speakers, at this point a call can be placed by

using the following voice commands:

Dial number” or “Dial phone”

 

 

 

ANY IDEA ?

ZDALNA KONWERSJA USA/EUROPA KODOWANIE PROGRAMOWANIE CCC/CIC/NBT/ EVO ID 4 5 6/ MGU ID7 ID8 ID8.5 ZMIANA REGIONU,AKTUALIZACJA CARPLAY/ANDROIDAUTO, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC, kodowanie NCD 2.0, FSC/SFA PLIKI NAPRAWCZE, WALIDACJA ECU i inne

realizacje kliknij --> Facebook

POLSKIE MENU BMW E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G06 G11 G12 G20 G30 U11 U10...

PARTNER BMW AG

telefon/whatsApp +48 504384405

http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

menupolskie2.jpg

Opublikowano
Witam,

 

czy ktos z was posiada wybieranie glosowe ? Bo u mnie to chyba nie dziala, chyba ze nie umiem wlaczyc, ale wg instrukcji trzeba trzymac taki klawisz z ikonka czlowieka wydobywajacego dzwiek az do uslyszenia beep. Umnie zaczyna wybierac ostatni numer...Nie slsyze zadnego beep :/

 

"Depressing the button on the steering wheel until an audible “beep”

is heard through the vehicle speakers, at this point a call can be placed by

using the following voice commands:

Dial number” or “Dial phone”

 

 

 

ANY IDEA ?

A masz wybieranie głosowe w lisice wyposażenia pojazdu ???.

Opublikowano

ajlb,

u mnie to wygląda tak:

wciskam guzik z tą "mordką" na jakieś 3 sekundy i puszczam, za malutką chwileczkę słyszę beep i wtedy krzyczę komendę - albo "name" albo "number", potem muszę podać albo to name (np. "domek" - tak jak sobie zaprogramowałem wcześniej) albo podyktować numer... Ta baba z automatu powtarza za mną i pyta się czy jestem pewien i łączy mnie...

 

Czyli - nie trzymam przycisku dłuuugo tylko "trochę dłużej" i puszczam i czekam na ten beep. Popróbuj.

 

Jak uda się z telefonem to będziesz mógł także sterować głosowo nawigacją (trzy komendy = przełączanie z BordKomputera na Mapę, ostatnie cele i POI-e). Powodzenia.

Opublikowano
  • Autor
nie mam, czyli brakuje pewnie jakiegos modulu :)

ZDALNA KONWERSJA USA/EUROPA KODOWANIE PROGRAMOWANIE CCC/CIC/NBT/ EVO ID 4 5 6/ MGU ID7 ID8 ID8.5 ZMIANA REGIONU,AKTUALIZACJA CARPLAY/ANDROIDAUTO, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC, kodowanie NCD 2.0, FSC/SFA PLIKI NAPRAWCZE, WALIDACJA ECU i inne

realizacje kliknij --> Facebook

POLSKIE MENU BMW E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G06 G11 G12 G20 G30 U11 U10...

PARTNER BMW AG

telefon/whatsApp +48 504384405

http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

menupolskie2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.