Skocz do zawartości

Nietypowa sprawa... :?


dx

Rekomendowane odpowiedzi

witojcie. :modlitwa: moja sprawa polega na tym ze....zalaczylem auto ze stacyjki i nie zaswiecila mi deska (czyli praktycznie wszystko procz kontrolek) i w tym samym czasie zgasl mi jeden RING w lampach (lewa lama a 3ringi swieca ;/ ) i postojowki w lusterkach. sprawdzalem ringa czy sie gdzies nie odlaczyl i zwrcie zrobil ale wszystko jest ok. czy to nie bedzie spalenie diod wszystkich? i jak moge sprawdzic co jest tego powodem? porada elektromechanikow.... pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zalaczylem auto ze stacyjki i nie zaswiecila mi deska (czyli praktycznie wszystko procz kontrolek)" - nie bardzo zrozumiałem - czyli kontrolki sie zaswiciły czy nie???

 

chyba masz jakis problem z masą - ktoś niedawno o tym pisał na forum.

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej Cie nie rozumiem chlopie. przekrecasz kluczyk i co??? zapalaja sie kontrolki tak??? no przeciez obrotomierz się wtedy nie podswietla. Dopiero jak wlaczysz swiatła to masz podswielenie wskaźników.

Sprawdź zaróweczki w zegarach - 15 min roboty. A jak się nie swieci któres ze swiateł czy ringów to sprawdź mase. mozesz pociągnąc ja silnika.

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak mozesz nie rozumiec...dokladnie jak wlacze swiatla to nie swieci mi deska. ale pisalem ze jak zapalilem auto i wlaczylem swiatla to juz nie bylo reakcji deski. i ciekawe co to moze byc ze mi tez jeden ring zgasl. a jak mase mam sprawdzic? na 3innych ringi swieca. a co do bezpiecznika to mam wszystkie dobre i z tylu swiatlka swieca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.