Skocz do zawartości

TYLNE LAMPY TOURING


kaskerro

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka...

 

W POLSCE nie ma żadnych innych...

Widziałem niejednokrotnie Touring'i z akcesoryjnymi lampami np. na E34.de

Jednak myślałem, że u Nas też są dostępne...

Po WIEEELU mailach do sprzedających lampy na allegro jednak doszedłem do wniosku, że w Polsce nie idzie takowych dostać, nawet na indywidualne zamówienie...

 

Jak tylko uzbieram kiedyś kase, to zapytam chłopaków na E34.de skąd i za ile mogę takie lampy mieć...

Narazie mam kilka innych wydatków...

 

Pozdrówki, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka...

 

W POLSCE nie ma żadnych innych...

Widziałem niejednokrotnie Touring'i z akcesoryjnymi lampami np. na E34.de

 

To nie są gotowe lampy, tylko seryjne ze zmienionymi kloszami kierunkowskazów. Uprzedzając pytanie - nie, samych kloszy też nigdzie nie można dostać :)

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polit, ponoć w Łodzi ktoś miał okazję widzieć touringa z białymi kierunkami.Nawet długo czekał aż ktoś wreszcie przyjdzie i zapyta go o te klosze.Jednak nie doczekał się.

Od tej pory wiedziałam,że takie lampy to rarytas.Niedługo trwało jak ktoś namierzył takie klosze w Szwecji(jakimś klubie)a w końcu gdzieś na e-bay'u.Cena jaką usłyszałam(dziś nie pamiętam) była tak kosmiczna,że mi się odechciało. :mad2: :jawdrop:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polit, ponoć w Łodzi ktoś miał okazję widzieć touringa z białymi kierunkami.Nawet długo czekał aż ktoś wreszcie przyjdzie i zapyta go o te klosze.Jednak nie doczekał się.

 

Kolega z forum - marcin_w jest z Łodzi i ma białe kierunki, pewnie mówisz o nim. O ile dobrze pamiętam to klosze znalazł na niemieckiej stronie z ogłoszeniami.

 

Od tej pory wiedziałam,że takie lampy to rarytas.Niedługo trwało jak ktoś namierzył takie klosze w Szwecji(jakimś klubie)a w końcu gdzieś na e-bay'u.Cena jaką usłyszałam(dziś nie pamiętam) była tak kosmiczna,że mi się odechciało. :mad2: :jawdrop:

 

Mówisz o touringklubben.com Gdy strona jeszcze działała udało mi się dowiedzieć, że w Szwecji był producent kloszy - niestety już od dawna ich nie produkuje :(

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.