Skocz do zawartości

Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI


kojotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W koncu przyszly moje dlugo oczekiwane lampy. :norty: Jak dla mnie efekt jest piorunujacy! W porownaniu z poprzednimi reflektorami te soczewki prezentuja sie super. Lampy zamontowalem odrazu. Pierwsza lampa to okolo 30 min pracy lecz druga poleciala w 10 min. :D Porownalem oswietlenie z Pasatem B5 kumpla na soczewkach oraz z Audi A6 (2002) rowniez na soczewkach i moje wypdadaja najlepiej. :twisted2: A dodatkowo w lampach zawiera sie kwintesencja E39. Mianowicie chodzi mi o przecudowne ringi ktore swieca jak oryginal. W dodatku doskonale widac je w ciagu dnia. Z zakupu jestem zadowolony w 100% a zazwyczaj jestem wybredny. Jutro zakladam HID 4300k (dzisiaj zamontowalem zeby sprawdzic czy dzialaja) a potem do udaje sie na wyregulowanie swiatel.

A oto i jak wygladaja moje ringi...

 

http://images23.fotosik.pl/150/96211cbac38e5f18med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
a co do hidow to lepiej wez 6000k lub 8000k, 4300k to zwykle xsenony i wg mnie ( a mam takie ) sa do bani najpierw ladnie swieca na niebiesko a za kilka minut juz sa bialo zoltawte tylko jasniejsze od halogenu;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie te 4300k najlepiej świecą z nich wszystkich, chyba że zimny łokieć i latarka w ręku...

 

http://www.elektrotechnika.po.opole.pl/cwiczenia/zrodla_sw/zrodla_sw.html

BMW M3 COUPE i AUDI RS 4

_____________________________

Było E-36 coupe i było by do dziś

gdyby nie ślepi emeryci na drogach.

Jest E-46 ale to już nie to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... :norty: Witam. Sory ze obiecalem zdjecia i dopiero dzisiaj je zamieszcze ale wiecie... Sesja... Ale dzisiaj wyskocze i zrobie foto w swietle dziennym. Akurat wczoraj bylem na myjce. :D Wiec nie bedzie wstydu zdjec pokazac. :mrgreen:

 

Jesli chodzi o temperature swiecenia to uwazam dokladnie to samo co kajom. Jesli hid ma przede wszystkim oswietlac porzadnie droge to bezapelacyjnie 4300k. A ja reflektory zmienilem przede wszystkim z tego powodu ze stare juz nie swiecily...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak z jakością wykonania - bo o Depo słyszałem nie za pochlebne opinie. Czy podchodzi silniczek od oryginalnych lamp?

 

Wiec moze nie jestem pednatyczny ale lubie jak rzecz jest wykonana porzadnie. Na lampach sie absolutnie nie zawiodlem. Wrecz przeciwnie. Kazdy na forum mi odradzal lampy inne jak oryginalne. Byl juz taki moment ze zaczalem wierzyc na slowo innym co do DEPO. Ale w koncu przyszly. Jakosc wykonania naprawde jest zadowalajaca. Silniczki prawie pasuja... Mianowicie oryginalne lampy maja troche dluzsza ta sztyce... Ale w 5 min mozna silniczek rozkrecic... Recznie ustawic sztyce i regulacja dziala tak jak powinna. :norty:

 

Jesli chodzi o porownanie halogen Philips (bo takie dostalem w komplecie z lampami) vs. Xenon HID 4300 to w nocy jest kolosalna roznica! Tylko zeby nie bylo niedomowien... Roznica kolosalna jest w oswietleniu drogi ale wizualnie jest roznica minimalna (o taki efekt mi chodzilo) oczywiscie ze wskazaniem na HID. Lampy mam wypoziomowane i nie ma opcji zebym kogos oslepial (robilem test z bratem... jechalem za nim w roznych odleglosciach). Mysle ze sa to madrze zainwestowane pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam reflektory firmy IN.PRO, wszystko pasowało bez problemu. Do tego założone są xenony 4300k.

Też polecam.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w rzeczywistosci poniewaz nie sa to zadne ledy tylko zwykle zarowki postojowe (jak ma to miejsce w E39). Na jeden ring przypadaja chyba 4 male zarowki. Taki widok to jednak norma w oryginalnych ringach za dnia. Ja kupilem te lampy bo chcialem wlasnie takie rozwiazanie (nie zadne ledy czy katody przyklejane na sylikon). Po pierwsze bardziej mi sie podobaja takie ringi a po drugie lampa wyglada na porzadna i juz chyba tylko najbardziej zlosliwi policjanci moga sie czepnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze In Pro czy Depo prędzej czy później będą niezadowoleni. Sam miałem In Pro. Tak na pawde to te same reflektory mowie o tych z ringami na żarówki.

 

Same ringi świeca super to fakt i jest to ich niepodważalna zaleta. To prawda, ze miejscami gdzie jest przyłożona żarówka świeca trochę jaśniej ale nie ma jakiejś wielkiej różnicy. Ringi świecą przez podświetlenie 3 żarówkami postojowymi zwykłymi na wcisk.

 

 

Reflektory to poprostu pomyłka. Jakość wykonania żałosna. Wszystko krzywe beznadziejne, przewody cieniutkie badziewnie zaciśnięte. Kika prób manipulowania przy przewodach i zaciski zostają w rękach. Kostka podłączeniowa marnej jakości można ja podłączyć w rożnych pozycjach tak że trzeba próbować aż sie trafi na właściwe piny.

 

OK przymknąłem oczy 750 zł to nie majątek czego można sie spodziewać po reflektorach za te pieniądze. Z reszta wcześniej miałem inne zespolone i jakość wykonania wcale nie odbiegała od tych ale sprawowały sie ok.

 

Ale to co przeżyłem podczas ich użytkowania pozostanie w mojej psychice na zawsze. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem reflektorów Hella Celis które kupiłem używane za 750 zł i nie ma co ich porównywać do in pro czy depo i nawet za 10 lat będą lepsze niz najnowsze in pro depo.

 

Też byłem bardzo zadowolony jak je założyłem. Świetnie sie prezentują świeca dosyć dobrze tylko już wtedy zastanawiało mnie dlaczego tak skupiają światło i świecą nie zbyt równo jak szperacze ale używałem dalej i sie tym nie przejmowałem do momentu jak nie zaczęły parować jak diabli. Pod czas użytkowania prawie cały czas były zaparowane podczas jazdy na dziurach odbłyśniki trzęsły sie co z tym idzie światło wieczna regulacja dawała marny skutek po jakimś czasie swiciły jak chciały jedna w niebo druga na pobocze.

 

Jak ktoś chce mam do sprzedania komplet za grosze (1/3 ceny) trochę zdewastowany ale jak najbardziej sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialbym jedno pytanko... Mam lampy z zarowkami h7. Przy zmianie na soczewki wystarczy zminic tylko kostke zarowki czy cos trzeba przerabiac ?? do tych moim ksenow nawet sie nie oplaca wkladac,efekt jest nie taki jaki powinien byc,co daje to soczewka. Wiec jak ?
B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektory maja taka sama kostkę tylko potem sam reflektor ma inna zarówkę a co za tym idzie oprawkę i inne kostki juz w srodku do żarówek a dokładnie kabelki w reflekrtorach na H1 w srodku masz jedne kabelek plusowy do jednej żarówki a na H7 masz dwa kabelki plus i misnus. Jak wymieniasz lampy to tylko z zarówkami nic wiecej cie nie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek Może ty masz całkiem inne reflektory. Masz w każdym punkcie świetlnym włożone ringi z taką niklowaną obwódką i brak wewnętrznych okrągłych szkieł. Czy masz tylko ringi przyklejone na szkłach bo jeżeli te drugie to mówimy o całkiem innych reflektorach możliwe ze tutaj masz racje. możliwe ze w nich rozkład światła jest dobry.

 

Widziałem ostatnio takie reflektory ze miały tylko dostawione ringi a reszta bez zmian czyli wewnętrzne szkła tez były jak w oryginalnych lampach. Jeden koleś miał takie do sprzedania mówił ze mu nie parowały.

 

W tych co ja mam ringi są wciśniete zamiast szkieł wewnętrznych razem z okrągła niklowana plastykowa obręczą one zawężając promień światła tworząc efekt skupionego promienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.