Skocz do zawartości

BMW i miles-and-more (jazda testowa)


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

ja dopiero dzis sie zglosilem, ja na 530d, zonka na x5 :)

 

jak wyglada taka jazda? rozumiem, ze ktos z Toba jedzies z ASO? ile trwa?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ogólnie to wygląda jak zwykła jazda testowa :mrgreen:

Do mnie, po wypełnieniu formularza na stronie www, zadzwoniła dealerka z Bawarii i powiedziała że w 3-ce mają tylko E90/91 a ja chciałem E92. No to umówiłem się na E60, na dany dzień i godzinę. Przyjechałem, spisali dane do ich wewnętrznego formularza, podpis i w drogę.... Jeździłem E60 530xd w wersji po lifcie, z tym małym joystickiem do skrzynki automat jak w nowej X5. Pojechaliśmy trasą którą ludzie z Bawarii mają jakoś tam opracowaną, gdzie poruszasz się i po drogach głównych, i po bocznych, o gorszej jakości i bardziej krętych (okolice Wilanowa). W sumie z oglądaniem auta przed/po ruszeniu zeszło mi się godzinę. Oczywiście w międzyczasie padają pytania typu: czy rozważa Pan zmianę auta w najbliższym czasie? Jeśli nie to kiedy? Czy mam się przypomnieć za jakiś czas? Jaki model ma się na uwadze? itp itd...

 

No tak...ale jak zostac uczestnikiem Miles&More?

 

Zapewne trzeba byc człownkiem BMW POLSKA:>?

Muszę Cię zmartwić :twisted2: Miles&More to program lojalnościowy dla klientów Star Alliance więc trzeba latać samolotami żeby móc mieć taki kawałek plastiku w portfelu. We wniosku zgloszeniowym podajesz nr karty. Nie wiem czy jest to jakoś weryfikowane, mnie w Bawarii nikt o karte nie pytał, nie sprawdzał czy ją mam...

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

w koncu udalo mi sie umowic na jazde (zawsze brak czasu po mojej stronie), jazde odbylem X5 z 3.0d, samochodzik bardzo fajnie sie prezentuje, wewnatrz cicho, generalnie OK, ale...

 

o ile do dzis sie zastanawialem czy przy wymianie samochodu wymienic na 530d e60 czy na X5, to od dzis nie mam watpliwosci, X5 to nie jest samochod dla mnie...

 

mimo 40 KM wiecej niz w moim bolidzie, X5 jest wyraznie mniej dynamiczny - to chyba mnie najbardziej zaskoczylo, wiadomo, ze wazy prawie ok. 400 kg wiecej, ma jednak wiecej mocy i wg moich oczekiwan powinien "isc" troszku dynamiczniej; poza tym z racji tego, ze jest wyzszy, srodek ciezkosci jest wyzej i na zakretach przechyla sie na tyle duzo, ze dla mnie to za duzo :)

 

z pozytywnych wrazen, to X5 ma fajny joystik do zmiany biegow (nie wiem czy w e60 jest tez taki), reszta jak pisalem, bez rewelacji

 

w nastepny weekend bede probowal ujechac 530dx... mam nadzieje, ze ten samochod mnie nie zawiedzie :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

CITIBANK to po pierwsze

Po drugie to jest promocja dla posiadaczy kart Miles and More wydana przez LOT/Star Alliance jeśli dobrze pamiętam... Tam dopisują punkty

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.