Skocz do zawartości

PROBLEMY Z E34 520I VANOS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, odkąd zaczęło być zimno mam następujący problem ze swoim BMW ( 520I na sekwencji ), a mianowicie jak temperatura wynosi ok. 0 st. to rano samochodem nie da sie jechać, dodaje gazu a on zwalnia i sie dusi, jakby nie chodzi na wszystkie gary, lekko puszczam gaz przyspiesza i znów sie dusi, dopiero po przejechaiu ok 4 km. wszystko w miare wraca do normy, jak się przełączy na gaz to z kolei szarpie całym układem napędowym, szczególnie jak trzymam go na delikatnym gazie, przy porządnym depnięciu idzie jak igła, jak się rozgrzeje do 90 st. w zasadzie wszystko jest ok. ale kilka razy zdarzyło mi się, że przy hamowaniu z dużej prędkości i wrzuceniu " luzu "silnik zgasł, albo próbował zgasnąć, ale nagle podniósł sobie obroty - totalna magia :) Z góry dzięki za pomoc
Opublikowano
wyczysc silniczek krokowy, wymontuj woz w rope lub inne plyny czyszczace nie szkodliwe, bo moze sie zacina, mialem kiedys podobny problem ale juz nie pametam co sie dzielo, moze tez to byc wina benzyny mozesz miec odstuj wody w baku, 2 na gazie moze masz nie dokonca odpowietrzony uklad chlodzenie i moze zamarza parownik

Czerwna bo??...bo szybsza xD

http://www.ctr.pl www.kamery.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.