Skocz do zawartości

Jak zdjąć plastik z klapy bagażnika?


Mrówa

Rekomendowane odpowiedzi

ja w swojej wymieniałem przewody do tablicy rejestracyjnej...i plastik ten przymocowany jest tylko na zatrzaski..włąsnie poszedłem się jeszcze upewnić.... :lol: ...no chyba że mówimy o innym plastiku....świateł podświetlania rejestracji nie ruszam wogóle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o ten plastik w środku bagażnika na klapie prostokątny płaski z wgłebieniem na rękę do zamykania

dobra to pytanie z innej beczki : jak zdejmę ten plastik bedą widoczne otwory od rejestracji czy one są na wylot chodzi mi o zamocowanie mocniej tablicy rejestracyjnej

Mrówa


Harce na gitarce oraz speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagalem ten plastik pare dni temu i u mnie tez nie bylo zadnych srub tylko same zatrzaski. tylko trzeba delikatnie bo mozna je polamac, ale jesli nie chodzi ci o ten to juz nie wiem o ktory. co do tablic to kiedys w innym aucie mi ukradli i od tamtej pory wszystkie mam na nity :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok własnie o ten plastik mi chodzi co mówisz dzieki wszystkim za pomoc w tydodniu go sciągam muszę lepij przymocować rejestrację :D dla spokojności. Już raz mi parę rzeczy wcieło w aucie wiec nie zamierzam jeszcze stracić dodatkowo rejestacji.

pozdrawiam

Mrówa


Harce na gitarce oraz speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam .Skoro już rozbieraliście podświetlanie tablicy ja mam małe pytanie w nieco innej materii .Po zdemontowaniu tej plastikowej osłony i wyjęciu plastików osłaniających 2 żarówki okazało się że nie mam przewodu dochodzącego do drugiej żarówki . Stojąc z tyłu auta prawej . Początkowo myślałem że się przepaliła wtedy było by bez problemu .Ale jak już pisałem po zdemontowaniu wygląda to tak jak by brakowało przewodu .Moje pytanie jest takie : Czy od żarówki nr 1 (lewa ) do której idzie przewód zasilający powinno znajdować się rozgałęzienie na dwie żarówki ( na jednym przewodzie)?? Czy jedna żarówka = jeden przewód wchodzący gdzieś w klapę i idący do wnętrza auta .Liczyłem przewody idące z wnętrza auta do klapy i ich ilość się zgadza .Podsumowując jest tak że prawej żarówki nie ma do czego podłączyć . Nie wiem czy brakuje mi jakiegoś rozgałęzienia na dwie żarówki ?? Czy przewodu bo jeden przewód jest i lewa żarówka świeci (obie są sprawne).

Mowa jest o Bmw e36 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.