Skocz do zawartości

Polerowanie, polerka Bmw gdzie najlepiej Profesjonalnie!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Chciałbym wypolerowac swoje auto zeby lakier świecił sie i żeby nie było pod słońce widac rys i rysek.

Może znacie kogos kto prosejonalnie zajmuje sie tym ???

Jeżeli tak to prosze o namiary.

 

Słyszałem że niektórzy robia to etapami tzn na począek jakaś inna pasta potem jeszcze inna na końcu jakiś spejal;ny wosk.

Nie wiem nie znam sie na tym a chciałbym aby ktos zrobił mi to profesjonalnie.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada...

 

nie bierz sie za to sam... i nie sluchaj sie ludzi na forum ktorzy tak twierdza....

 

ludzie dibrej polerki ucza sie latami...

 

a chyba nie chcesz zeby Twoj pierwszy raz byl na Twoim aucie...

 

osobiscie odradzam Ci na zime... bo szkoda pieniedzy... a efektu tez nie bedziesz widzial....

 

lepiej umyj dobrze autko... najlepiej recznie... opcjonalnie na automacie... przelec albo jakas pasta w stylu atomax albo tempo... albo nawet po tym zawoskuj... jest przy tym kilka h roboty... i rece padaja...

 

ale moim zdaniem to najlepszy sposob na zabezpieczenie lakieru... polecam osobiscie wosk z shella...

 

i poczekaj do wiosny bo po zimie zawsze powstaja jakies ryski... lod kamienie piasek sol itd...

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki za rady.

Jak dobrze przeczytałeś mój post to chyba nic w nim nie ma o tym że sam chce sobie polerowac auto. Ja chce to dac jakiemuś profesjonaliście do zrobienia żeby auta naprawde wygladało bardzo dobrze.

Wiem że są tacy co robia to profesjonalnie i z badzo dobrym efektem końcowym.

Mysle że ktos znajdzie sie kto może polecic jakiegos profesjonaliste w tej sprawie.

A woski typu z Shela itp to moge stosowac raz w tygodniu po polerce auta dla zabezpieczenia i ochrony lakieru.

 

Ja nie chce auta wywoskowac tylko wypolerować a to jest rówżnica.

 

Pozdrawiam!!!

 

Liczę na Waszą pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzilem ze sam chcesz polerowac...

 

napsialem tak zeby ktos sie zaraz nnie wylonil... ze mozna samemu...

 

stalem przed taklim samym dylematem... tylko ja mam faceta od polerki... ale to on doradzil mi wlasnie zeby poczekac do wiosny...

 

zreszta sam zobacz kiedy pada wszytskie pytania o polerke...

 

zrobisz jak uwazasz pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj jakiś wosk syntetyczny, a wcześniej można też użyć jakichś wosków regenerujących (np. ja używałem Metallic Color Back z firmy Turtlewax) - ja się trochę pobawiłem i po syntetyku mogłem się oglądać w karoserii. Oczywiście jak już lakier jest zmatowiały mocno, to tylko polerka.

 

Tu masz zdjęcie po woskowaniu:

http://img124.imageshack.us/img124/4628/dached5.th.jpg

 

Na zimę nie ma co polerować - woskowanie jest teraz lepsze, bo zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi. Polerkę proponuję na wiosnę/lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.