Skocz do zawartości

ALUFELGI do e36 318is 18 cali - chce kupic wiec pytam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukalem na forum i nie moglem znalesc nic o 18 do e36.

 

Moj znajomy ma takie w e46 i chce mi je sprzedac, zastanawiam sie czy do mojej e36 nie beda za duze. Jakie sa wady? czy spalanie mocno wzrosnie ? chodzi mi tez o komfort i czy nie bede musial cos kombinowc z zawiasem bo mam seryjny i jakie opony kupic na takie felgi najlepiej.

 

dzieki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 18' wejdą do E36 spokojnie.

Wadą będzie to że każdy dołek odczujesz na sobie i zawias trochę dostanie w kość.

Spalanie nie zależy od średnicy felg tylko od tego jakiej szerokośći będą opony.

Jakiej szerokości są te felgi :?: Napisz to dobierzemy jakieś dobre oponki :D

PS. Ja jeździłem teraz na 17-kach i powiem Ci że chcę je sprzedać. Nie ma wprawdzie jakieś super katastrofy ale po przejścu na 15' zimówki czuje się ten komfort :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokosc sprawdze niedlugo i wtedy podam.

 

Ja mam teraz 15" oryginalne takie jak wychodzily w 93r, tak wogole to mam cale autko bez zmian i nie chce ingerowac. Powiem szczerze, ze komfort jest dla mnie najwazniejszy, wiec moze lepiej nie zmieniac jesli ma to znacznie wplynac na moje odczucia podczas prowadzenia, a z drugiej strony na 19" wyglada fajnie... dam znac jak bede znal szerokosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

troche odgrzeje...

 

jezdze na 18' 225/40 i 245/40 w e36 318i.

 

wnioski:

po niemczech sie jezdzi elegancko, spalanie beny:trasa 8/miasto 11, gaz:11/14l.

u nas jest tragedia, nie dosc ze felgi dostaja w kosc, prowadzi sie bardzo niepewnie, na trasie auto lata jak glupie (nasze drogi :lol: ) trzeba trzymac 2rekami zeby ci kiery nie wyrwalo :( ale to taka nasza szara rzeczywistość.

Ladnie wyglada, ale nie da sie jezdzic a jestem dość ugodowy pod tym wzgledem :P

miało być bezawaryjne;]


http://i50.tinypic.com/2005nv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze kupie sobie 17... powinny byc w sam raz. Jake opony najlepiej zalozyc, tak aby fajnie wygladala i dobrze sie jezdzilo? mowie o e36coupe 318is

 

Ja nie założę już nic szerszego jak 205. Wyglada w miarę i jeździ się spoko. A co do szerokości opon to chyba szerokość felgi ma tu decydujące znaczenie.

Mam na handel 17' Motorsporty. Jak cos to PW.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.