Skocz do zawartości

podlaczenie ipoda(video) do bmw 530d (e60)


shrek81

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie montazu i-poda w bmw 530d (e60).czy da sie zamontowac ipoda nano zeby odtwarzac z ipoda na ekran obraz(mozna kierowac tego ipoda idrivem??? ) ??znalazlem stronke gdzie pokazane sa dwa wynalazki juz wam pokazerze jakie :) prosilbym o wypowiedz na ten temat bo jestem zielony :lol: http://www.pegasussl.co.uk/advanced_search_result.php?keywords=e60&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&dfrom=&dto=&x=0&y=0 zaznacze ze mam navi business jezeli to cos ma do tego.Jezeli to co pokazuje to pic na wode to moje 2 pytanie brzmi jak podlaczyc samemu ipoda normalnego tak zeby obslugiwac go i-drivem??czy wogole to da sie da zrobic.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przez ten kabel z www.dension.pl można oglądać teledyski na ekranie tv bmw i sterowanie jest z radia bmw - sprawdzone w e46. Nie wiem jak to będzie w e60, najlepiej zadzwoń do nich wszystko Ci powiedzą.

Jest:

F45 2016r oraz e61 2005r

Były:

E38 740d 2000r

E90 320d 2005r

525 tdsA '95 Chip na 172 KM

Kawasaki ZX-12R '04 na Power Comander III

740iA '93;


Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem odpowiedz i nie jestem usatysfakcjonowany ;(( pan odpowiedzial ART Design ze interfejsy GW 500 nie wspolpracuja z radioodbiornikami w samochodach starszych niz kwiecien 2005 :( szkoda bo chcialem sobie zamontowac ;(( a moj jest starszy i na dodatek ma mniejszy ekran i to tez podobno nie dzialaloby bo jest mniejszy ekran :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.