Skocz do zawartości

Klocki/hamulce e39


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Podpowiedzcie mi prosze bo mam nastepujacy dylemat:

świeci mi się kontrolka żółte kółko z kreskami po bokach-czyli koniec klocków-sprawdzilem i rzeczywiscie zblizaja sie do konca chociaz na 1-2 tys spokojnie wystarczy. Rozchodzi mi sie o to czy jesli teraz wymienilbym klocki to czy jeszcze daloby sie wykorzystac te czujniki-bo malo przejechalem od kad sie swieci kontrolka wiec moze sie nie starly jeszcze, czy mimo wszystko taki juz leciutko ruszony czujnik zawsze bedzie dawal sygnal ze po klockach? Jak sadzicie? Wole wczesniej wymienic klocki niz pozniej placic za czujniki po 45zł za sztukę (chyba tyle kosztują).

I jeszcze jedno wiem ze klocki TEXTAR (takie mam) lub JURID sa najlepsze ale czy jest sens tyle za nie placic? TEXTAR ok300 + czujniki ok 90zł. A co sadzicie o innych-tanszych firmach. Wyprubowaliscie jakies inne klocki? Sprzedawca proponuje mi LUCASa za 190 zł a czujniki LUCASa znalazlem po ok 40zł

http://www.automotosklep.pl/witryna_in.htm

No i co mi doradzicie? Jesli komplet kosztuje 40zł (czujniki to luzik ale czy sa cos warte?)

Aha a co myslicie o wymianie plynu hamulcowego? Zaswiecil mi sie ten zagarek obok inspekcji-ponoc nalezy wymienic plyn hamulcowy. Jakie jest waszezdanie?Wymieniac?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.