Skocz do zawartości

Poszukuje sprzedawce i montera lamp przednich


Vito85

Rekomendowane odpowiedzi

Niewytrzymałem, będąc w poznaniu u smorawinskiego nie bylo elektryka, w wawie (w 3 miejscach, boksreska, narbutta, i czerniakowska...) nie potrafili odpowiedziec... ( a chcialem tylko przejściówki do lamp).... ludzie tam są naprawde nie kompetentni

 

Szukam elektryka/mechanika/kogokolwiek kto sie zna na rzeczy,

 

Zapłace 2400 - 2500zł aby ktos zamontował mi ksenony (lampy po lifcie ringi do auta przed litfem, lampy+robocizna+ przejsciowki czy cokolwiek) (bląd w lcm moze zostac)

 

Poznań i okolice, Warszawa i okolice, oraz miasta na trasie między nimi! kij nawet dojade te 100km! ale chce miec to z glowy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kolega dojedzie do koszalina????

www.ksenony.koszalin.pl

 

jesli strona nie dziala, to 604619294-Piterek

tanio szybko i solidnie.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Przecież to można zrobić samemu.Nie szkoda Ci kasy.Było wiele na forum o zmianie lamp.To jest prosta sprawa nie trzeba mieć mgr. :D do tej operacji.Wystarczą chęci i godzinke czasu.Pozdrawiam

 

 

http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_100/products_id/536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiowy podał Ci link do lamp zwykłych ( ringów niexenonów ), na tej samej stronie możesz kupić xenony hella za 2100, za dodatkowe 100zł przesyłają Ci przejściówki - wystrczy, że w zamówieniu które złożysz w komentarzu wpiszesz, że chcesz przejściówki. Koszt przesyłki jest po ich stronie. Dodatkowo oni służą pomocą przez telefon w razie jakichkolwiek pytań, robota jest prosta i sam sobie z tym poradzisz. Więc za 2200 masz piękne lampy i satysfakcję, że sam je wymieniłeś :wink:

był E34 525i, E39 528i

jest E60 530d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiowy podał Ci link do lamp zwykłych ( ringów niexenonów ), na tej samej stronie możesz kupić xenony hella za 2100, za dodatkowe 100zł przesyłają Ci przejściówki - wystrczy, że w zamówieniu które złożysz w komentarzu wpiszesz, że chcesz przejściówki. Koszt przesyłki jest po ich stronie. Dodatkowo oni służą pomocą przez telefon w razie jakichkolwiek pytań, robota jest prosta i sam sobie z tym poradzisz. Więc za 2200 masz piękne lampy i satysfakcję, że sam je wymieniłeś :wink:

 

Sorki pomyliłem linki zły wkleiłem, przegladałem xenony i te zwykłe :duh:

http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_100/products_id/783 .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mieszkasz w poznaniu bo bym ci to zrobil za flaszke :D eheh

 

ale nie poddawaj sie ... sam to zrobisz w 40 minnut i bedziesz mial komplet za 2000 tysie a swieci tak samo jak oryginal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.