Skocz do zawartości

M5 E34 400 KM czy warto wydać 36 tys zł ?


wembur

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.it/BMW-M5-E34-Racing-Dinamycs-Rarissima-Full-Optionals_W0QQitemZ150099700651QQihZ005QQcategoryZ9837QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Kusi mnie żeby pojechać po to autko ale cena i nędzny rocznik powstrzymuje...Nawet po upuście, z kosztami sprowadzenia tak by c.a. wychodziło...

Mam więc pytanie jak w temacie, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupienie zadbanego E34 M5 3.8 w cenie ponizej 7 tys EUR jest w Niemczech niemozliwe, a innego nie warto kupowac.

To jest prawdopodobnie 3.6, ale jezeli jest profesjonalnie nadlubane, na wszystko sa papiery, a samochod jest w dobrym stanie, to cena jest IMHO jak najbardziej wlasciwa.

Rocznik przy takich samochodach ma trzeciorzedne znaczenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno 3,6. Rocznik 90 bardzo słaby ale fakt że przy "kolekcjonerze" to już mniejsze znaczenie. Choinka jasna to jest prawie na podeszwie włoskiego buta, strasznie daleko żeby pojechać i wrócić z niczym.

Tuner pisze raczej skromnie skąd wyciągnęli te 400 koni

http://www.racing-dynamics.net/fr_index.php

Czy kontrola trakcji była w M5 rocznik 90?

Co do przebiegu to może byc różnie, przeciez jako nówka kosztowała majątek i zapewne nie po to żeby wozic towar po Europie - uszczeleczka przy drzwiach nie ma nawet śladów otarcia. Cóż na razie wysłałem maila i fax, zobaczymy, ale to południe więc mogą nie kapować angielskiego a ja nie kapuje włoskiego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie i moim subiektywnym zdaniem

-licznik nieoryginalny

-kierownica... no nie wiem z tej perspektywy wydaje mi sie ze też nie

-poza tym szara skóra wg mnie gorzej wygada od czarnej

-na 100% brak elektrycznie reg. kierwnicy (nie wiem czy wszystkie ///M-ki to miały czy była to jedynie opcja)

 

orygialne e34 M5 w stosunkowo małych pieniądzach (czyt. >30K PLN)

ciężko znaleźć

dlatego jesli nie szkoda Ci $ i czasu na droge to mozna ją zobaczyć

tyle ze musisz być przygotwany że wrócisz do domu z niczym (no nie licząc może kolejnego doświadczenia które przecenić sie nie da)

 

to tyle ode mnie

dzieki wielkie za uwagi wszelkie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to - licznik nieoryginalny ? przecież widac że oryginalny RD.

kierownica też RD, po prostu bajer

brak elektrycznie reg. kierwnicy to nie problem gorzej jesli nie ma wcale...

Otóż to nie orygialne e34 M5 tylo kolekcjonerskie M5 Racing Dynamisc, podejrzenie tanio.

 

:oops:

acha :norty:

 

człowek całe zycie sie uczy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto odpowiedź od sprzedawcy:

"The car is fully functional and can make the trip.

The car is stopped for four years, I council do before a service, at least replace oil and filter.

Cluth pedal is soft.

No problem for gearbox and engine: everything is perfect. ! ! No servicebook.

Pixel 80% Ok.

To repair in my suggestion: skin on the dashboard is detached in some places, paste.

This is one of the M5 test drive of the monthly magazine "Automobilismo" in 1990.

Only two copies, one is Gerard Berger (former Ferrari driver F.1) other things is this."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el. regulcaja w M5 to zadkosc o ile była wogóle, widziałem cos takiego w e34 ale nie w M5, w standardzie była regulacja reczna ale tylko przód-tył. ładne to M5 tylko taki rarytas a zderzak urwany :shock: błotniki nie oryginalne (M5 nie miała wtedy kierunków) tłumik albo jakis tuning albo od M3 bo taki podobny, mega hamulce, skóra na desce juz nie wygla.

 

jak to ma 400 ps to bym tym chetnie polatał ale jechac do włoch zeby sie okazało ze złom to mi by sie nei chciało.

pisze ze auto stoi od 4 lat o ile skumałem, ciekawe co sie stanie jak dostanie w d... i co oni tam pozmieniali zeby te 400ps wyciągnąc.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas, co mogli pozmieniać to można looknąć tutaj:

 

http://www.racdyn-usa.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=1&Category_Code=e34

 

http://www.racing-dynamics.net/fr_index.php

 

Ale właśnie nie widzę tych spojlerów i zderzaka od Racing Dynamics.

Nie wiadomo czy tuner sprzedawał nówkę z całym pakietem czy ktoś kiedyś po prostu sobie zamówił pewne elementy...

Nie jestem fachowcem od M-piątek, trochę ciemne zdjęcia.

Tez właśnie bym polatał ale dlaczego stoi 4 lata? (rozbite i naprawiane z ubezpieczenia?, kradzione na przeczekanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh 120 tys przebiegu :lol:

 

Ja mam 305 mimo że młodszy a takim "diabłem" jak ten to bym chyba jeszcze więcej jeździł....

 

No ale ... jeszcze równe 120.... i jakies grosze...

 

Kiedyś oglądałem BMW 3 tds co miała równiutkie 295000 albo Nissana co miał też równe 115000 - rocznik 95.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma książki serwisowej i stoi 4 lata.

"ospoilerowanie" nie zgadza się się ze zdjeciami tunera.

Z drugiej strony jak zauważył Tomas fotelik extra, kierownica super, uszczeleczka drzwiowa niewytarta, widac chyba te hamulce R.D oczywiście zegary...nie wiadomo co o tym sądzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkretna odpowiedź :mrgreen:

 

Coś bliżej ??

 

mam Ci dac wykład tu jak sie sprawdza przebieg? ja wiem nawet co w moich BMW było wymieniane i przy jakim przebiegu. jak jestes zaineteroany wykładem to prosze na pw. ale to zadna tajemnica i kazdy "kumaty" powienien wiedzic.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkretna odpowiedź :mrgreen:

 

Coś bliżej ??

 

mam Ci dac wykład tu jak sie sprawdza przebieg? ja wiem nawet co w moich BMW było wymieniane i przy jakim przebiegu. jak jestes zaineteroany wykładem to prosze na pw. ale to zadna tajemnica i kazdy "kumaty" powienien wiedzic.

 

No ja niestety do tych kumatych nie należę bo się na tym nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.