Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, czy ktoś jest w stanie polecić jakiś warsztat który zna się na wymianie rozrządu w silniku n47, i bierze mniej niż 5000zł za tą operację?

 

A czy twojego silnika nie obejmuje akcja serwisowa ?

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=263913

 

niestety 2009r za młody, sprawdzałem w Bawaria Motors w Katowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukuję mechanika z Katowic i okolic, który szybko i sprawnie ogarnie moją e39:

mam bmw 39 525d (common rail 163 konie) z 2001 r. Silnik zawsze rano ma problem z zapaleniem - nie kręci rozrusznik, wszystkie kontrolki prawidłowo zapalają się i gasną, ale nie słychać rozrusznika. Zauważyłem jakąś dziwną rzecz, jak próbuję kilka razy odpalić (brak reakcji), wychodzę z auta, trzaskam drzwiami i wchodzę to zazwyczaj odpala od razu. Akumulator jest naładowany, błędów na komputerze nie ma. Po kilku razach zaskakuje a potem w ciągu dnia pali za każdym razem.

Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc (może być nawet dzisiaj) proszę dzwonić: 880 539 588.

Dziękuję i pozdrawiam, Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję kogoś kto zaadoptuje valvetronica w mojej e46 oraz sprawdzi przepływkę (rano jak odpalam zalewa samochód i chodzi na 3 gary ale jak odpalam z odpiętym przepływomierzem to nie zalewa tylko falują obroty) w okolicach Gliwic. Proszę o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

Poszukuję warsztatu który wymieni mi uszczelkę pod głowicą w silniku N46 w Cieszynie lub okolicach.

Ktoś może kogoś polecić?

 

Podobno w Bielsku jest świetny mechanik, który zajmuje się tylko BMW, ale gdzie dokładnie to jest to nie wiem. Gdzieś przy drodze w stronę żywca.

g8T5Cbj.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :)

Jestem z Gliwic i potrzebuję zrobić duży serwis swojej X6 35d (hamulce, oleje skrzynia/silnik filtry ) i diagnoza bo na zimnym cos mi popiskuje spod maski Czy koledzy możecie polecić kogoś kto naprawi a nie "spartoli" autka...z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :)

Jestem z Gliwic i potrzebuję zrobić duży serwis swojej X6 35d (hamulce, oleje skrzynia/silnik filtry ) i diagnoza bo na zimnym cos mi popiskuje spod maski Czy koledzy możecie polecić kogoś kto naprawi a nie "spartoli" autka...z góry dzięki za odpowiedzi

Ja swoje X6 serisuje wyłącznie w ASO Mikołów Sikora i nigdy nie musiałem nic poprawiać. Jeśli ew. jest coś za drogo, można im dostarczyć swoje części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mają normalne, czasami się przepłaca. Przy czym należy pamiętać, że czasami oszczędności są pozorne, bo kończą się gorszymi częściami. Najdroższe co mają to wgrywanie nawigacji, usługi oponiarskie i olej z tego co pamiętam. Generalnie nigdy nie wyjdzie tak tanio jak u pana mietka, ale przy mechanicznych naprawach nie pamiętam, żeby wychodziło jakoś dużo drożej, zwłaszcza jeśli do części nie ma zamienników, to i tak musisz z BMW kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bylem u Sikory w Mikolowie moze 4 razy ogolnie nie ma tragedi ale niektore uslugi to kosmiczne ceny. :shock: Ty w Gliwicach masz aso Gazda :cool2: Osobiscie moge polecic Piórkowskiego z Wojkowic tam nawet aso wozi auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazda z tego co wiem nie ma jeszcze dobrze wyszkolonych ludzi jeśli chodzi o BMW. Zresztą np. Bawaria w Katowicach ma dobrych ludzi, ale za to trzymają się tak kurczowo regulaminu, że mam wrażenie że Ci pracownicy są prosto z Werhmahtu. Jak BMW czegoś nie pozwala, to oni nie zrobią i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.